SAMSUNG LED televizor UE65CU7092UXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Crystal 4K procesor, PurColor tehnologija, Crni ID EK000599684
SAMSUNG LED televizor UE65CU7092UXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Crystal 4K procesor, PurColor tehnologija, Crni ID: EK000599684
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 1.499,00 KM
Dijagonala: 65"/165 cm | 4K Ultra HD TV | Smart TV - Tizen OS | PurColor tehnologija | Motion Xcelerator |
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
SAMSUNG LED TV UE65CU7092UXXH
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | HLG (Hybrid Log Gamma) | Micro Dimming (UHD zatamnjivanje) | Povećanje kontrasta | Tehnologija pokreta (Motion Xcelerator) | Filmmaker Mod (FMM) | Detekcija svjetlosti/boje | Zvuk koji prati objekte (OTS Lite) | Q-Symphony | Audio Pre-selektivni Opisnik | Podrška za Dual Audio (Bluetooth) | Alexa | SmartThings | Media Home | Filmmaker Mode | Dodirni prikaz | App Casting | Wireless Dex | NFT | Auto Game Mod (ALLM) | HGiG | ConnectShare™ |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Težina | 16.7 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 821.2 x 1444.1 x 82.9 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 891.1 x 1444.1 x 262.4 mm |
| USB 2.0 | 1 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 50 Hz |
| Energetska klasa | G |
| Operativni sistem | Tizen |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | LED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Osvjetljenje | Rubno |
| Kompozitni ulaz | Ne |
| Komponentni ulaz | Ne |
| HDR | Da |
| HDMI 2.0 | 3 kom |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 65"/165 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |