ADK motorna kosilica X42PA1, 79.8 cc/1.6KSID EK000616016
ADK motorna kosilica X42PA1, 79.8 cc/1.6KSID: EK000616016
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 489,00 KM
Širina košnje
Saznaj više
Dostavljamo već od 19.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Širina košnje | 17" (420 mm) |
| Način upravljanja | na guranje |
| Motor i zapremina | ADK Y80V OHV - 79,8 cc |
| Snaga | 1,2 KW / 1,6 HP |
| Visina košnje | jedna ručica za podešavanje, 6 pozicija podešavanja, visina 25mm-75mm |
| Veličina prednjih kotača | 6” (154 mm) |
| Veličina stražnjih kotača | 7'' (178 mm) |
| Spremnik za travu | Hibridni (tekstil+pvc) 45L |
| Kotači sa ležajevima | Da |
| Izbacivanje straga | Da |
| Malčiranje | Da |
| Obložena ručka | Da |
| Tip proizvoda | Motorne kosilice |
| Brand | ADK |
| Garancija | 2 god |
| Radna širina | 42 cm |
| Min. radna visina | 25 mm |
| Maks. radna visina | 75 mm |
| Broj položaja visine | 6 |
| Samohodna | Ne |