Apple iPad 11" (A16) Wi-Fi 128GB Silver - md3y4hc/a, tabletID EK000670404
Dostavljamo već od 18.05.2026
Garancija: 1 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Apple 11-inch iPad (A16)

A16 čip. Još više radosti.
Sada sa superbrzim A16 čipom iPad je sposobniji nego ikad. Obavite stvari, izrazite se i ostanite uronjeni u svoje omiljene aktivnosti, a sve to na zadivljujućem 11-inčnom Liquid Retina zaslonu. Koristeći osnovne dodatke dizajnirane samo za iPad, možete dodati još više svestranosti za stvari koje radite svaki dan.

Brzo obavite svoj posao.
Uz superbrzi A16 čip, lakše je nego ikad raditi i obavljati sve stvari na jednom uređaju. Vodite bilješke, surađujte i besprijekorno obavljajte više zadataka između aplikacija. Od tortnih grafikona do recepata za pite, iPad je dizajniran za sve vrste produktivnosti.

Informacije o punjaču
-
-
Priložen je uređaj za punjenje: Ne
-
| Tip proizvoda | Tablet računala |
| Garancija | 1 god |
| Boja | Srebrna |
| Brand | Apple |
| Model procesora | Bionic A16 |
| Veličina ekrana | 11 " |
| Broj jezgri procesora | 6 |
| Operativni sistem | iPadOS |
| RAM memorija | 6 GB |
| Rezolucija ekrana | 2360 x 1640 |
| Vrsta display-a | IPS LCD |
| Stražnja kamera | 12MP |
| Priključak | USB Tip-C |
| Prednja kamera | 12MP |
| Mobilni podatci | Ne |
| Kapacitet baterije | 28.93 mAh |
| Interna memorija | 128 GB |
