Thermaltake vodeno hlađenje TH360 ARGB cooler TH360 V2 liquid cooler 360mmID EK000643217
Thermaltake vodeno hlađenje TH360 ARGB cooler TH360 V2 liquid cooler 360mmID: EK000643217
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 449,00 KM
Thermaltake TH360 V2 ARGB Sync All-in-One liquid cooler, 360mm
Saznaj više
Dostavljamo već od 04.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Thermaltake TH360 V2 ARGB Sync All-in-One liquid cooler, 360mm
| Tip proizvoda | Vodeno hlađenje |
| Garancija | 2 god |
| Brand | Thermaltake |
| Protok zraka | 57.05 cm3/min |
| Socket | Intel Socket LGA 2066/2011/1851/1700/1200/1156/1155/1151/1150;AMD AM5/AM4/AM3+/AM3/AM2+/AM2 |
| Masa | 2721 g |
| Nivo buke (dB) | 25.8 dB |
| Brzina ventilatora (RPM) | 2000 |
| Materijal hladnjaka | Aluminij |
| Širina | 120 mm |
| Vrsta hlađenja | Vodeno |
| Boja osvjetljenja | RGB |