HP printer LaserJet M111w, 7MD68AID EK000566277
HP printer LaserJet M111w, 7MD68AID: EK000566277
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate bez kamata i naknada.
- 249,00 KM
- Cijena
- 239,90 KM
Efikasne performanse najmanjeg lasera na svijetu u svojoj klasi. Završite poslove brzo uz velike brzine štampanja. Najmanji laser na svijetu...
Saznaj više
Dostavljamo već od 02.04.2026
Garancija: 1 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Efikasne performanse najmanjeg lasera na svijetu u svojoj klasi.
Završite poslove brzo uz velike brzine štampanja.
Najmanji laser na svijetu u svojoj klasi dizajniran za efikasne performanse.
Budite u toku sa poslovanjem. Nabavite visokokvalitetno skeniranje i štampanje sa svog telefona – plus organizirajte dokumente 50% brže pomoću kratica– koristeći HP Smart, najbolju aplikaciju za štampanje u klasi.
| Garancija | 1 god |
| Boja | Bijela |
| Brand | HP |
| Tip proizvoda | Pisači |
| Rezolucija ispisa | 600x600 |
| Podržane veličine papira | Kaseta (standardna i opcionalna) - A4, A5, A6, B5, C5, C6, Post Cards |
| Model tonera | HP 89A |
| Tip laserskog printera | Mono laser |
| Vrijeme ispisa prve strane (s) | 8.5 |
| Ethernet ulaz | Ne |
| Masa | 3.8 kg |
| Širina | 346 mm |
| Visina | 159 mm |
| Dubina | 189 mm |
| Mjesečni ciklus [str.] | 8000 |
| WiFI ugrađen | Da |
| ADF | Ne |
| Tehnologija ispisa | Mono laser |
| Brzina ispisa - C/B (str/min) | 20 str./min. |
| Display | Ne |
| Rezolucija ispisa (dpi) | 600 x 600 |
| Pretinac za izlaz (listova) | 100 Listova |
| Podržani formati za ispis | A4, A5, A6, B5, C5, C6, Post Cards |
| OS kompatibilnost | Windows,macOS,Linux |
| Model tinte | Windows® 11 / Windows® 10 / Windows® 8.1 / Server® 2022 / Server® 2019 / Server® 2016 / Server® 2012R2 / Server® 2012 / Server® 2008R2 / Server® 2008; Mac OS X verzija 10.11 i novije / ; Linux |
| Mobilni ispis | Da |
| Maksimalni podržani format ispisa | A4 |
| Ladica za ulaz (listova) | 150 Listova |
| Ispis na CD/DVD | Ne |
| Fax | Ne |
| Duplex | Ne |
| Čitač kartica | Ne |
| AirPrint | Da |