CANON multifunkcijski printer MFP i-SENSYS MF657CDWID EK000562775
CANON multifunkcijski printer MFP i-SENSYS MF657CDWID: EK000562775
Dostavljamo već od 28.05.2026
Garancija: 1 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Pristupajte datotekama iz oblaka
Povezivanje s računalnim oblakom moguće je odmah po raspakiravanju, a podržani su Google Drive, DropBox i OneDrive, što omogućuje brzo i jednostavno ispisivanje i skeniranje izravno u oblak i iz njega.
Ispisujte s pametnog telefona
Mogućnost povezivanja s mobilnim uređajima s pomoću aplikacije Canon PRINT Business te značajki AirPrint (Apple) i Mopria (Android) znači da možete ispisivati s telefona, gdje god se nalazili.
| Garancija | 1 god |
| Boja | Bijela |
| Brand | Canon |
| Tip proizvoda | Pisači |
| Rezolucija ispisa | 1200x1200 |
| Model tonera | CRG-055 B/C/M/Y; CRG-055H B/C/M/Y |
| Tip laserskog printera | Multifunkcijski color laser |
| Vrijeme ispisa prve strane (s) | 10.4 |
| Ethernet ulaz | Da |
| Masa | 22.6 kg |
| Širina | 469 mm |
| Visina | 471 mm |
| Dubina | 460 mm |
| Mjesečni ciklus [str.] | 50000 |
| WiFI ugrađen | Da |
| Tip skenera | CIS - Plošni + prolazni |
| ADF | Da |
| Tehnologija ispisa | Color laser |
| Brzina kopiranja - boja (str/min) | 27 str./min. |
| Brzina ispisa - color (str/min) | 27 str./min. |
| Brzina ispisa - C/B (str/min) | 21 str./min. |
| Brzina kopiranja - C/B (str/min) | 27 str./min. |
| Display | Da |
| Scan to Email | Da |
| Rezolucija skeniranja - fizička (dpi) | 600 x 600 |
| Rezolucija kopiranja (dpi) | 600 x 600 |
| Pretinac za izlaz (listova) | 150 Listova |
| Podržani formati za ispis | Kaseta (standardna i opcionalna) - A4, A5, A5 (vodoravno), B5, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K, dopisnice, omotnice (COM10, DL, C5), vlastiti formati min. 100 x 148 mm, maks. 216,0 x 355,6 mm. ; Višenamjenski odlagač - A4, A5, A5 (vodoravno), B5, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K, dopisnice, indeksna kartica, omotnice (COM10, DL, C5, Monarch), vlastiti formati min. 76,2 x 127 mm, maks. 216,0 x 355,6 mm; ADF - A4, A5, B5, Legal, Letter, Statement, vlastiti formati min. 128 x 139,7 mm°Maks. 215,9 x 355,6 mm |
| OS kompatibilnost | Windows® 11 / Windows® 10 / Windows® 8.1 / Server® 2022 / Server® 2019 / Server® 2016 / Server® 2012R2 / Server® 2012 / Server® 2008R2 / Server® 2008; Mac OS X verzija 10.11 i novije / ; Linux |
| Mobilni ispis | Da |
| Maksimalni podržani format ispisa | A4 |
| Ladica za ulaz (listova) | 250 Listova |
| Ispis na CD/DVD | Ne |
| Fax | Ne |
| Duplex | Da (automatski) |
| Čitač kartica | Ne |
| AirPrint | Da |