ASUS monitor VT229H, FULL HD 1920x1080, 21,5 IPS, 250 cd/m2, Projective Capacitive Touch, 10-point Touch, HDMI, VGA, USB, Zvučnici, 60Hz, 5msID EK000538093
ASUS monitor VT229H, FULL HD 1920x1080, 21,5 IPS, 250 cd/m2, Projective Capacitive Touch, 10-point Touch, HDMI, VGA, USB, Zvučnici, 60Hz, 5msID: EK000538093
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate. Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 599,00 KM
ASUS monitor VT229H 21,5",Touch,IPS,250cd,VGA,HDMI,Speakers,VESA 100x100
Saznaj više
Dostavljamo već od 08.04.2026
Garancija: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
ASUS monitor VT229H 21,5",Touch,IPS,250cd,VGA,HDMI,Speakers,VESA 100x100
| Tip proizvoda | Monitori |
| Garancija | 3 god |
| Boja | Crna |
| Brand | Asus |
| Veličina ekrana | 21.5 " |
| Vrsta ekrana | Flat |
| Tip rezolucije | Full HD |
| Panel | IPS |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Vrijeme odziva [ms] | 5 ms |
| Zvučnici | Da |
| Vidljivi ugao | 178° (H) / 178° (V) |
| Svjetlina [cd/m2] | 250 cd/m2 |
| Format slike | 16:9 |
| Maksimalna rezolucija | 1920 x 1080 |
| HDMI | Da |
| Broj HDMI | 1 |
| DVI | Ne |
| D-Sub | Da |
| DisplayPort | Ne |
| Broj DisplayPort | 0 kom |
| Ostalo | Non-Glare,Zvucnici 2x1,5W,USB 2.0,Tilt,VESA 100x100mm |