Transcend SSD 500GB Portable ESD270C, Type C,USB 3.1, BlackID EK000846741
Transcend SSD 500GB Portable ESD270C, Type C,USB 3.1, BlackID: EK000846741
Dostavljamo već od 02.06.2026
Garancija: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Transcend SSD 500GB Portable,ESD270C,Type C,USB 3.1,Black
| Garancija | 3 god |
| Boja | Crna |
| Brand | Transcend |
| Kapacitet | 500 GB |
| Format | 2.5" |
| Sučelje | USB Type C |
| Tip tvrdog diska | SSD |
| Masa | 35 g |