ASUS laptop Zenbook S 14 UX5406SA-PZ278X, 90NB14F4-M00P50, 14" 3K OLED Touch 120Hz, Intel Core Ultra 7 258V, 32GB LPDDR5X, 1TB SSD, Intel Arc Graphics, Windows 11 ProID EK000849436
ASUS laptop Zenbook S 14 UX5406SA-PZ278X, 90NB14F4-M00P50, 14" 3K OLED Touch 120Hz, Intel Core Ultra 7 258V, 32GB LPDDR5X, 1TB SSD, Intel Arc Graphics, Windows 11 ProID: EK000849436
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 4.319,00 KM
ASUS laptop Zenbook S 14 UX5406SA-PZ278X, 14" 3K OLED Touch 120Hz, Intel Core Ultra 7 258V, 32GB LPDDR5X RAM, 1TB SSD, Intel Arc Graphics, Windows 11 Pro
Saznaj više
Dostavljamo već od 28.04.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Premium laptop
ASUS Zenbook S 14, Ultra 7, 32GB, OLED 3K
Ultra tanak i snažan laptop sa OLED ekranom i vrhunskim performansama.






Procesor
Ultra 7
RAM
32 GB
Ekran
3K OLED
Specifikacije
Brand
ASUS
Model
Zenbook S 14
Ekran
14" 3K OLED 120Hz
Procesor
Intel Ultra 7 258V
RAM
32 GB LPDDR5X
SSD
1 TB
Grafika
Intel Arc
OS
Windows 11 Pro
Težina
1.2 kg
Povezivanje
USB-C, HDMI
Mreža
WiFi, Bluetooth
Garancija
2 godine
O proizvodu
ASUS Zenbook S 14 pruža vrhunski dizajn, snažne performanse i fantastičan OLED prikaz za profesionalce i kreatore.
| Tip proizvoda | Laptop |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Bijela |
| Brand | Asus |
| Vrsta namjene laptopa | Internet&Office |
| Ekran na dodir | Ne |
| Veličina ekrana | 14 " |
| Rezolucija ekrana | 2880 x 1800 |
| Brand procesora | Intel |
| Serija procesora | Core Ultra 7 |
| Model procesora | Ultra 7 Processor 258V |
| Brzina procesora | 2.2 GHz |
| Broj jezgri procesora | 8 |
| RAM memorija | 16 GB |
| Tip memorije | LPDDR5X |
| Kapacitet SSD 1 | 1024 GB |
| Zasebna grafička kartica | Ne |
| Vrsta grafičke kartice | Intel |
| Model grafičke kartice | Intel Graphics |
| Model grafičkog čipa | Intel Arc Graphics |
| Operativni sistem | Windows 11 Pro |
| Osvjetljena tastatura | Ne |
| Optička jedinica | Ne |
| Broj HDMI | 1 |
| LAN (RJ45) | 0 |
| USB 3.2 | 1 kom |
| USB type C | 2 kom |
| Bluetooth | Da |
| Masa | 1.2 kg |
| Ostalo | FHD kamera | 3K OLED & 4 zvučnika |