KARCHER parni čistač SC 1 MULTI & UPID EK000856685
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Iskoristi do -37% popusta na Kärcher asortiman + dodatnih -5% u košarici! Akcija traje do 31.5.2026. ili isteka sredstava. Pogledaj cijelu ponudu ovdje.
- 299,00 KM
- Cijena
- 239,90 KM
Dodatnih -5% u košarici
Dostavljamo već od 22.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
KARCHER parni čistač SC 1 MULTI & UP
Kompaktni SC 1 Multi & Up 4-u-1 parni čistač čisti bez kemikalija i može se brzo koristiti za dubinsko čišćenje kuće, bilo kao višenamjenski ručni čistač na paru ili kao svestrani 3-u-1 parni čistač zahvaljujući priloženom setu podnih mlaznica EasyFix Large. Radeći u tri različita položaja uređaja – gornjem, srednjem i donjem – savršeno se prilagođava individualnim potrebama. Temeljito čišćenje Kärcher parnim čistačem uklanja do 99,999% virusa¹⁾ i 99,99% svih uobičajenih kućnih bakterija²⁾ s tvrdih površina. Kompaktan i praktičan dizajn uređaja omogućuje udobno korištenje i jednostavno spremanje u najmanjim prostorima. SC 1 Multi & Up spreman je za upotrebu za 30 sekundi i lako se puni zahvaljujući uklonjivom spremniku za vodu – što znači da nema dugog vremena čekanja ili prekida. Zamjenjivi uložak za uklanjanje kamenca osigurava automatsko uklanjanje kamenca za pet puta dulji vijek trajanja proizvoda. LED zaslon s upravljačkom pločom omogućuje jednostavno i bez napora rukovanje. Različiti načini rada kao što su zagrijavanje, spreman za upotrebu, način rada s parom i vrijeme zamjene uloška uvijek su na zaslonu.


Inovativna i nevjerojatno svestrana 4-u-1 aplikacija
Inovativni dizajn uređaja omogućuje mu korištenje ili kao višenamjenskog ručnog parnog čistača SC 1 Multi ili kao parnog čistača SC 1 Multi & Up 3-u-1 zahvaljujući priloženom setu podnih mlaznica EasyFix Large. Jedinstveni 3-u-1 koncept s tri različita položaja mopa omogućuje vam odabir optimalne konfiguracije mopa u bilo kojem trenutku. Gore: maksimalna upravljivost ispod namještaja i sporadično čišćenje parom. Sredina: kombinacija dobre upravljivosti ispod namještaja i ugodne težine u ruci. Dolje: uređaj se osjeća laganim kao pero u ruci i samostojeći je za kratke pauze.

Kompaktan i praktičan dizajn uređaja
Jednostavno rukovanje zahvaljujući kompaktnom dizajnu uređaja. Ergonomski oblik za jednostavno čišćenje. Uređaj se može pohraniti na mjestu upotrebe radi lakšeg pristupa.

Neprekidna para i integrirani uložak za uklanjanje kamenca
Uklonjivi spremnik lako se puni u bilo kojem trenutku – za kontinuiranu paru bez prekidanja rada. Inteligentni uložak za uklanjanje kamenca automatski uklanja kamenac iz vode, dramatično produžujući vijek trajanja uređaja. LED indikatorska lampica pokazuje kada je potrebno zamijeniti uložak s vremenom od jednog sata.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| 4-u-1 primjena | Inovativni dizajn omogućava korištenje uređaja kao višenamjenskog ručnog parnog čistača SC 1 Multi ili kao parnog čistača SC 1 Multi & Up 3-u-1 uz priloženi set podnih mlaznica EasyFix Large. |
| Tri položaja mopa | Jedinstveni 3-u-1 koncept omogućava odabir optimalne konfiguracije mopa: gornji položaj za maksimalnu upravljivost ispod namještaja, srednji za dobar balans upravljivosti i težine, te donji za lagan osjećaj u ruci i samostojeće odlaganje tokom kratkih pauza. |
| Kompaktan i praktičan dizajn | Kompaktna konstrukcija i ergonomski oblik omogućavaju jednostavno rukovanje, praktično čišćenje i lako odlaganje uređaja na mjestu upotrebe. |
| Neprekidna para | Uklonjivi spremnik može se lako dopuniti u bilo kojem trenutku, što omogućava kontinuirano čišćenje parom bez prekidanja rada. |
| Integrirani uložak za uklanjanje kamenca | Inteligentni uložak automatski uklanja kamenac iz vode i značajno produžava vijek trajanja uređaja. |
| LED zaslon s upravljačkom pločom | Jednostavna upravljačka ploča omogućava aktiviranje pare laganim dodirom, bez fizičkog napora, dok svjetlosni prikaz pokazuje načine rada: zagrijavanje, spreman za upotrebu, rad s parom i vrijeme zamjene uloška. |
| Kratko vrijeme zagrijavanja | Uređaj je spreman za upotrebu za samo 30 sekundi. |
| EasyFix velika podna mlaznica | Velika podna mlaznica EasyFix s fleksibilnim zglobom omogućava brže čišćenje, samostalno stajanje uređaja u najnižem položaju i praktično pričvršćivanje krpe pomoću čičak sistema. |
| Beskontaktna izmjena krpe | Krpa za čišćenje poda može se zamijeniti bez kontakta s prljavštinom zahvaljujući praktičnom sistemu čičak trake. |
| Tehničke specifikacije | |
| Površinska učinkovitost po punjenju spremnika (m²) | cca. 30 |
| Toplinska snaga (W) | 1300 |
| Duljina kabela (m) | 5 |
| Vrijeme zagrijavanja (min) | 0,5 |
| Kapacitet spremnika (ml) | 200 |
| Broj strujnih faza (Ph) | 1 |
| Napon (V) | 220 - 240 |
| Frekvencija (Hz) | 50 - 60 |
| Boja | Bijela |
| Težina bez pribora (kg) | 1,6 |
| Težina s pakiranjem (kg) | 3,1 |
| Dimenzije (D × Š × V) (mm) | 345 x 113 x 190 |
| Napomena | Prilikom čišćenja Kärcher parnim čistačem, para u trajanju od 30 sekundi pri maksimalnoj postavci i u izravnom kontaktu s površinom može ukloniti 99,999% virusa s ovojnicom, poput virusa gripe, sa standardnih glatkih tvrdih površina u kućanstvu, uz izuzetak virusa hepatitisa B. Prilikom čišćenja brzinom od 30 cm/s pri maksimalnoj postavci pare i u izravnom kontaktu s površinom, uklanja se 99,99% uobičajenih kućnih bakterija na glatkim tvrdim kućanskim površinama. Minimalni faktor produženja vijeka trajanja proizvoda temelji se na internim ispitivanjima s tvrdoćom vode od 20 °dH i karbonatnom tvrdoćom od 15 °dH. |
| Tip proizvoda | Parni čistači |
| Brand | Karcher |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Bijela |
| Snaga | 1300 W |
| Vrijeme zagrijavanja | 30 s |
| Dužina kabla | 5 m |
| Visina | 19 cm |
| Širina | 11.3 cm |
| Dubina | 34.5 cm |
| Neto težina | 2.2 kg |