TEFAL vertikalna pegla na paru DT2024E1ID EK000570733
TEFAL vertikalna pegla na paru DT2024E1ID: EK000570733
- 133,90 KM
- Cijena
- 87,90 KM
TEFAL vertikalna pegla na paru DT2024E1 | Snaga: 1300 W | Kontinuirana para: 20 g/min | Brzo zagrijavanje: 15 s | Kapacitet spremnika za vodu: 70 mL | Nastavak za otklanjanje dlačica i vlakana sa odjeće |
Saznaj više
Dostavljamo već od 22.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Steamer glačala |
| Brand | Tefal |
| Garancija | 2 god |
| Snaga | 1300 W |
| Okomiti mlaz pare | Da |
| Snaga glačala | 1300 W |
| Neprestana para | 20 g/min |
| Kapacitet rezervoara za vodu | 0.7 l |
| Automatsko isključivanje | Ne |