VIVAX kuhinjski robot RM-71800WHID EK000596691
Kupovinom ovog artikla, na poklon dobijate VIVAX kuhinjsku vagu KS-502B. Akcija traje do 31.5.2026. ili isteka zaliha.
Poklon morate SAMI dodati u košaricu što će umanjiti vrijednost narudžbe za iznos cijene poklona
- 245,00 KM
- Cijena
- 199,90 KM
Poklon: kuhinjska vaga
Dostavljamo već od 26.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
VIVAX HOME kuhinjski robot RM-71800WH
Napravite kuhanje lakšim i učinkovitijim uz naš VIVAX kuhinjski robot RM-71800WH. S moćnih 1800 W i velikom posudom od 7 litara, ovaj mikser je pouzdan partner za postizanje izvrsnih rezultata. Izdržljivo kućište i metalni zupčanici osiguravaju dugotrajnost i pouzdanost. S 6 različitih brzina i pulsirajućim načinom rada, pruža vam kontrolu nad svakim korakom pripreme. Odvojiva posuda od nehrđajućeg čelika omogućuje lako rukovanje, dok tri različite vrste odvojivih nastavaka - metlica, pjenjača i kuka za tijesto - omogućuju prilagodbu različitim receptima. Uz poklopac posude, čišćenje nakon upotrebe je brzo i jednostavno, pružajući vam više vremena za uživanje u kulinarskim podvizima
| Tip proizvoda | Mikseri sa posudom |
| Brand | Vivax |
| Garancija | 2 god |
| Snaga | 1800 W |
| Broj brzina | 6 |
| Turbo funkcija | Da |
| Zapremnina posude | 7 l |
| Materijal posude | Nehrđajući čelik |
| Blender uključen | Ne |
| Sjeckalica uključena | Ne |
| Nastavak za mljevenje mesa uključen | Ne |
| Procesor hrane uključen | Ne |
| Cjediljka za agrume uključena | Ne |
| Visina | 33.9 cm |
| Širina | 41.2 cm |
| Dubina | 24.7 cm |
| Neto težina | 4.9 kg |