VIVAX kuhinjski robot RM-41500S LUNAR, 1500 WID EK000849618
VIVAX kuhinjski robot RM-41500S LUNAR, 1500 WID: EK000849618
Ostvarite dodatnih 5% popusta u košarici na odabrane VIVAX, Beko i Philips proizvode.
Akcija traje od 25. maja do 1. juna. Ponudu pogledajte ovdje.
- Cijena
- 205,00 KM
Cijena sa obračunatim popustom
Cijena za prvih 100 kupaca
194,75 KM
VIVAX...
Saznaj više
Dostavljamo već od 28.05.2026
Garancija: 1 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
VIVAX Robot mikser RM-41500S Lunar
VIVAX robot mikser RM-41500S Lunar donosi snagu, praktičnost i pouzdanost u svakodnevnu pripremu omiljenih recepata. Zahvaljujući snažnom motoru od 1500 W i 10 brzina uz Turbo Pulse funkciju, lako se prilagođava različitim zadacima – od laganog mućenja šlaga i krema do miješenja gušćeg tijesta. Elegantan dizajn u kombinaciji beige i inox završne obrade čini ga funkcionalnim i vizuelno privlačnim dodatkom svakoj kuhinji.

Specifikacije
| Naziv proizvoda | VIVAX Robot mikser RM-41500S Lunar |
| Vrsta uređaja | Robotski mikser |
| Snaga (W) | 1500 |
| Broj brzina | 10 + Turbo Pulse |
| Pribor | Metlica za šlag, mješalica za kreme, mješalica za tijesto, prozirni poklopac protiv prskanja sadržaja iz posude, s otvorom za dodavanje namirnica |
| Boja | Beige / Inox |
| Materijal | Plastika / Inox |
| Širina (cm) | 36.5 |
| Visina (cm) | 29.3 |
| Dubina (cm) | 22.5 |
| Širina pakiranja (cm) | 37.5 |
| Visina pakiranja (cm) | 30.7 |
| Dubina pakiranja (cm) | 23 |
| Masa uređaja neto (kg) | 3 |
| Masa uređaja bruto (kg) | 4 |
| Napajanje | 220-240V / 50/60Hz |
| Potrošnja u isključenom stanju (W) | 0.31 |
| Tip proizvoda | Mikseri sa posudom |
| Brand | Vivax |
| Garancija | 1 god |
| Boja | Bež |
| Snaga | 1500 W |
| Turbo funkcija | Da |
| Zapremnina posude | 5 l |
| Materijal posude | Nehrđajući čelik |
| Planetarni sustav miješanja | Ne |
| Blender uključen | Ne |
| Nastavak za mljevenje mesa uključen | Ne |
| Procesor hrane uključen | Ne |
| Cjediljka za agrume uključena | Ne |
| Visina | 29.3 cm |
| Širina | 36.5 cm |
| Dubina | 22.5 cm |
| Neto težina | 3 kg |