ELECTROLUX mikser sa posudom ESM4W bijeli, 500 WID EK000642924
Ostvarite dodatnih 5% popusta u košarici na odabrane Electrolux, DeLonghi i Nutribullet proizvode.
Akcija traje od 18. do 25. maja. Ponudu pogledajte ovdje.
- 149,00 KM
- Cijena
- 119,90 KM
Dostavljamo već od 26.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
ELECTROLUX mikser sa posudom ESM4W
Unaprijedite svoje kulinarske sposobnosti uz Electrolux ESM4W, samostojeći mikser dizajniran za brze, pouzdane rezultate. Sa snažnim motorom od 500 W i izdržljivim dodacima, ovaj mikser olakšava sve, od miješanja tijesta za kruh do pripreme laganih krema.
Ključne karakteristike:
- Snažan motor od 500 W: Idealno za miksanje svih vrsta sastojaka – od šlaga do tijesta za domaći kruh.
- 5 brzina i Turbo funkcija: Prilagodite brzinu prema potrebama kako biste postigli savršenu teksturu za svaki recept.
- Rotirajuća zdjela: Omogućava ujednačeno miješanje i dodatno olakšava proces pripreme.
- Izdržljivi dodaci: Nastavci od nehrđajućeg čelika perivi su u perilici posuđa, osiguravajući dugotrajan učinak.
- Kompaktan dizajn: Savršeno rješenje za organiziranu kuhinju s ograničenim prostorom.
- Ekološki prihvatljiv materijal: Osnova stalka i zdjela izrađeni su od 29 % reciklirane plastike*.

Savršeno glatko miksanje
Pripremite sve svoje sastojke brzo uz 5 razina za postavku brzine i Turbo način rada. Lako prilagodite za savršenu teksturu – od mućenja do glatkog miješanja – za sve vaše omiljene recepte.
Izdržljivi dodaci jednostavni za korištenje
Izdržljivi dodaci su perivi u perilici posuđa i izrađeni su od nehrđajućeg čelika za dugotrajne performanse. Rotirajuća zdjela može se rashladiti za poboljšane rezultate mućenja, a kompaktan dizajn miksera omogućava urednu i organiziranu pohranu u kuhinji.

Učinak miksanja u stilu profesionalca
Izrađeno s pažnjom
Osnova stalka i zdjela izrađeni su s do 29 %* reciklirane plastike od ukupne količine korištene plastike.

*Do 11 % ukupne težine proizvoda čini reciklirani materijal.
| Ostalo | 2 kuke za tijesto: Kuke za tijesto od nehrđajućeg čelika pogodne za miješanje svih vrsta čvrste hrane | Tradicionalna mutilica: Za prilagodbu aparata svim željenim receptima |
| Tip proizvoda | Mikseri sa posudom |
| Brand | Electrolux |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Bijela |
| Snaga | 500 W |
| Broj brzina | 5 |
| Turbo funkcija | Da |
| Planetarni sustav miješanja | Da |
| Blender uključen | Ne |
| Nastavak za mljevenje mesa uključen | Ne |
| Procesor hrane uključen | Ne |
| Cjediljka za agrume uključena | Ne |
| Visina | 365 cm |
| Širina | 33 cm |
| Dubina | 228 cm |
| Neto težina | 2.56 kg |