Smeg mikrovalna pećnica MOC02WHMEU, bijelaID EK000848761
Smeg mikrovalna pećnica MOC02WHMEU, bijelaID: EK000848761
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 1.199,00 KM
- Cijena
- 959,90 KM
Smeg mikrovalna pećnica MOC02WHMEU | Snaga mikrovalova: 2100 W | Kapacitet: 27 L | Boja: Bijela | Postavljanje: Samostojeća | 25 automatskih programa |
Saznaj više
Dostavljamo već od 04.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
MOC02WHMEU
Kombinirana mikrovalna pećnica nove generacije koja objedinjuje čak 9 funkcija kuhanja za maksimalnu fleksibilnost u kuhinji. Zahvaljujući inverterskoj tehnologiji, omogućava ravnomjerno zagrijavanje i preciznu kontrolu snage, dok funkcije poput roštilja, ventilatora i air fry pripreme donose profesionalne rezultate u vaš dom. Uz Chef Menu s 25 automatskih programa i kombinirane načine rada, priprema različitih jela postaje brza, jednostavna i prilagođena svakom receptu.
Specifikacije
| Naziv proizvoda | MOC02WHMEU |
| Serija | Collezione |
| Boja proizvoda | Bijela mat |
| Završna obrada | Bijela mat sa aluminijskim upravljačkim okvirom |
| Način ugradnje | Samostojeća |
| Neto volumen unutrašnjosti pećnice (l) | 27 |
| Materijal unutrašnjosti pećnice | Nehrđajući čelik |
| Vrsta rasvjete | LED rasvjeta s obje strane |
| Svjetlo kada su vrata otvorena | Da |
| Otvaranje vrata | Bočno otvaranje, dodirom na elektroniči gumb |
| Broj stakla na vratima | Zatamnjeno staklo |
| Dječja zaštita | Da |
| Prekid zagrijavanja kada se otvore vrata | Da |
| Okretno postolje | Da, Ø 280 mm |
| Vrsta grill-a | Quartz |
| Upravljanje | Elektroničko s gumbima, Okretni gumb |
| Tip zaslona | LCD zaslon |
| Broj funkcija kuhanja | 9 |
| Automatski programi | 25 |
| Funkcije kuhanja | Grill, Klasično pečenje s ventilatorom, Mikrovalna pećnica, Mikrovalna pećnica + grill, Odmrzavanje prema težini, Odmrzavanje upravljano vremenski, Air fry funkcija, Konvekcijsko s grillom, Konvekcijsko s mikrovalovima, Multi-step funkcija, Održavanje temperature, Quick start funkcija |
| Ostale funkcije | Funkcija +30 sekundi |
| Timer funkcija | Elektronički |
| Opcije postavljanja vremena | Završetak kuhanja (automatsko isključivanje) |
| Zvučni alarm za kraj kuhanja | Da |
| Opcija zaustavljanja okretnog postolja | Da |
| Opcija Quick start | Da |
| Maksimalna priključna snaga (W) | 2100 |
| Snaga Grill-a (W) | 900 |
| Učinkovita snaga mikrovalne pećnice (W) | 900 |
| Priključni napon (V) | 220/240 |
| Frekvencija (Hz) | 50 |
| Duljina priključnog kabela (mm) | 1000 |
| Dodatni pribor u kompletu | 1 x rešetkasta polica, Air fry posuda |
| Snaga kružnog grijača (W) | 2100 |
| Neto težina | 13,9 kg |
| Težina zapakiranog proizvoda | 19,7 kg |
| Dimenzije zapakiranog proizvoda | 408 × 617 × 502 mm |
| Tip proizvoda | Mikrovalne pećnice |
| Brand | Smeg |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Bijela |
| Snaga | 2100 W |
| Kapacitet pećnice | 27 l |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Upravljanje | Okretni gumb/i |
| Display | Da |
| Odmrzavanje | Da |
| Timer | Da |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Ne |
| Dječija sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 40.8 cm |
| Širina | 61.7 cm |
| Dubina | 50.2 cm |
| Neto težina | 13.9 kg |