HISENSE mikrovalna pećnica H23MOBS5H4: 800 W; 23 L;ID EK000640005
HISENSE mikrovalna pećnica H23MOBS5H4: 800 W; 23 L;ID: EK000640005
- 418,00 KM
- Cijena
- 241,90 KM
HISENSE mikrovalna pećnica H23MOBS5H4 | Snaga mikrovalova: 800 W | Kapacitet: 23 L | Boja: Crna | Postavljanje: Samostojeća | 10 nivoa mikrovalne snage |
Saznaj više
Besplatna dostava
Dostavljamo već od 02.06.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Hisense mikrovalna pećnica H23MOBS5H4
Hisense H23MOBS5H4 je samostojeća mikrovalna pećnica s elektronskim upravljanjem, savršena za sve koji žele brzo i efikasno kuhanje. Opremljena s inovativnim pametnim bravama i keramičkim premazom, ova pećnica osigurava dugovječnost i lako čišćenje, dok premium staklo donosi sigurnost i elegantan izgled. Sa deset unaprijed postavljenih automatskih programa, funkcijom prilagođenog kuhanja i odmrzavanja, nudi jednostavnost u pripremi jela. Idealna je za modernu kuhinju koja traži visoku kvalitetu i jednostavnost.
Ključne karakteristike:
- Samostojeća mikrovalna pećnica
- Inovativni mehanizam za lak pristup i poboljšano korisničko iskustvo
- Čvrsta, lako se čisti i antibakterijska unutrašnjost
- Premium staklo otporno na toplinu i ogrebotine, 4x jače od običnog stakla
- 10 unaprijed postavljenih programa za jednostavno kuhanje
- Kontrola temperature i vremena za personalizirani okus
- Ravnomjerno odmrzavanje bez potrebe za ručnim podešavanjem
| Tip proizvoda | Mikrovalne pećnice |
| Brand | Hisense |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Crna |
| Snaga mikrovalova | 800 W |
| Kapacitet pećnice | 23 l |
| Upravljanje | Zaslon na dodir |
| Display | Da |
| Odmrzavanje | Da |
| Timer | Da |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Ne |
| Dječija sigurnosna zaštita | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Promjer rotirajućeg tanjura | 28.5 cm |
| Visina | 30 cm |
| Širina | 48 cm |
| Dubina | 37.1 cm |
| Neto težina | 12.8 kg |