text.skipToContent text.skipToNavigation

GAGGIA aparat za espresso kafu Espresso Style, ručniID EK000877686

GAGGIA aparat za espresso kafu Espresso Style, ručniID: EK000877686

Bez naknade

Uz naknadu za uslugu obročnog plaćanja (kartice)

479,00 KM

Cijena
399,90 KM

GAGGIA aparat za espresso kafu Espresso Style | Tip aparata: Ručni | Snaga: 1900 W | Kapacitet spremnika za vodu: 1.2 L | Pritisak pumpe: 15 bara | PID kontrola i automatsko predkuhanje |  Saznaj više

Dostavljamo već od 20.08.2026

Garancija: 2 god

Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate

Povrat robe moguć unutar 15 dana

GAGGIA ESPRESSO APARAT

Gaggia Espresso Style aparat za espresso

Gaggia Espresso Style je aparat za espresso dizajniran i proizveden u Italiji, namijenjen svima koji žele započeti pravo kućno barista iskustvo. Uz pritisak pumpe od 15 bara, PID kontrolu temperature, automatsko predkuhanje, poboljšano pjenjenje mlijeka, Crema XL System i mogućnost korištenja mljevene kafe ili papirnih podova, donosi bogat espresso, toplu vodu i paru za pripremu mliječnih napitaka.

Gaggia Espresso Style aparat za espresso
15 bar
Pritisak pumpe

Za intenzivan espresso i bogatu kremu.

PID
Kontrola temperature

Precizna temperatura tokom ekstrakcije i pjenjenja mlijeka.

1,2 L
Spremnik za vodu

Praktičan kapacitet za svakodnevnu pripremu kafe.

Italy
Made in Italy

Dizajniran i proizveden u Italiji.

Gaggia Espresso Style – početak vašeg kućnog barista iskustva

Gaggia Espresso Style je aparat za espresso koji spaja italijanski dizajn, praktično korištenje i tehnologije razvijene za stabilniju pripremu kafe. Namijenjen je korisnicima koji žele pripremati espresso kod kuće, ali i uživati u toploj vodi i pari za mliječne napitke.

Oznaka Made in Italy na kućištu potvrđuje porijeklo i pažnju prema kvalitetu izrade. Aparat je dostupan u bojama Lava Red i Stone Black, pa se lako uklapa u različite kuhinjske stilove.

Zašto odabrati Gaggia Espresso Style?

Zato što kombinuje pritisak pumpe od 15 bara, PID kontrolu temperature, automatsko predkuhanje, poboljšano pjenjenje mlijeka, ergonomski filter-držač, dva filtera od nehrđajućeg čelika, Crema XL System, memo funkciju i mogućnost pripreme dvije šoljice kafe istovremeno.

PID kontrola i automatsko predkuhanje za bolji espresso

PID sistem omogućava preciznu kontrolu temperature bojlera tokom pripreme espressa i pjenjenja mlijeka. Stabilnija temperatura doprinosi ujednačenijoj ekstrakciji i boljem ukusu u šoljici.

Automatsko predkuhanje uključuje kratku pauzu između prvog kontakta vode s kafom i same ekstrakcije. Ovaj proces pomaže da espresso dobije punije tijelo, intenzivniji ukus i bolju aromu.

Poboljšano pjenjenje mlijeka i Articulated Pannarello

Gaggia Espresso Style ima stabilniji mlaz pare i artikulirani pannarello nastavak za lakše pjenjenje mlijeka. Širi raspon pokreta olakšava pozicioniranje posude i pripremu mliječne pjene za cappuccino, latte i druge napitke.

Aparat omogućava pripremu espressa, tople vode i pare, pa uz njega možete kreirati različite napitke prema vlastitom ukusu. Memo funkcija omogućava spremanje željene količine espressa za bržu svakodnevnu pripremu.

Ergonomski filter-držač i Crema XL System

Novi ergonomski filter-držač dizajniran je tako da ostaje horizontalan kada se postavi na ravnu površinu, što olakšava ravnomjerno tamperisanje kafe. U pakovanju dolaze dva double-wall filtera od nehrđajućeg čelika promjera 53 mm: jedan za dvije šoljice mljevene kafe do 16 g i jedan za jednu šoljicu mljevene kafe ili papirni pod.

Crema XL System pomaže u kontroli ekstrakcije espressa i doprinosi bogatom, postojanom sloju kreme na vrhu šoljice. Aparat podržava mljevenu kafu i kafe u podovima, što daje više fleksibilnosti u svakodnevnoj upotrebi.

Najvažnije specifikacije

ModelGaggia Espresso Style
Tip proizvodaAparat za espresso
Porijeklo dizajna i proizvodnje100% dizajniran i proizveden u Italiji
Dostupne bojeLava Red, Stone Black
NapitciEspresso, topla voda, para za pjenjenje mlijeka
Korisničko sučeljePozadinski osvijetljene tipke
Pritisak pumpe15 bar
PID kontrolaDa
Pre-infuzijaDa, automatsko predkuhanje
Memo funkcijaDa
Crema XL SystemDa
Vrste kafeMljevena kafa i papirni podovi
Filteri uključeni2 filtera: za dvije šoljice do 16 g mljevene kafe i za jednu šoljicu ili pod
Filter-držačErgonomski filter-držač za double-wall filtere, ABS + nehrđajući čelik
Istovremena priprema dvije kafeDa
Kapacitet spremnika za vodu1,2 L
Uklonjivi dijeloviSpremnik za vodu, posuda za kapanje, pannarello
Ciklus uklanjanja kamencaRučni, uz LED upozorenje
BojlerNehrđajući čelik
Napajanje230 V, 50 Hz, 1900 W
Stand-byDa, nakon 30 minuta neaktivnosti
Dimenzije proizvoda19,9 × 30,3 × 25,5 cm
Težina proizvoda3,7 kg
KućišteABS + metalni logo
Posuda za kapanjePlastika, 2 pozicije
Dodaci u pakovanjuMjerica za mljevenu kafu/tamper, Crema XL System

Praktično korištenje i održavanje

Spremnik za vodu, posuda za kapanje i pannarello nastavak su uklonjivi, što olakšava punjenje, čišćenje i svakodnevno održavanje. Posuda za kapanje ima dvije pozicije, pa se može ukloniti kako bi se postavile više šoljice i smanjilo prskanje.

Ručni ciklus uklanjanja kamenca uz LED upozorenje pomaže da aparat zadrži stabilne performanse. Stand-by funkcija se aktivira nakon 30 minuta neaktivnosti i doprinosi praktičnijoj upotrebi.

Za koga je najbolji izbor?

  • za korisnike koji žele kućno barista iskustvo
  • za pripremu espressa, tople vode i mliječne pjene
  • za ljubitelje italijanskog dizajna i Made in Italy kvaliteta
  • za korisnike koji žele aparat za mljevenu kafu i papirne podove
  • za pripremu jedne ili dvije šoljice espressa istovremeno

Zašto kupiti na eKupi.ba?

Na eKupi.ba možete jednostavno naručiti Gaggia Espresso Style aparat za espresso uz sigurnu online kupovinu, mogućnost plaćanja jednokratno ili na rate i isporuku širom Bosne i Hercegovine.

Često postavljana pitanja

Da li Gaggia Espresso Style koristi mljevenu kafu?

Da, aparat koristi mljevenu kafu, a podržava i papirne podove uz odgovarajući filter.

Koliki je pritisak pumpe?

Pritisak pumpe iznosi 15 bara.

Da li može pjeniti mlijeko?

Da, aparat ima paru i artikulirani pannarello nastavak za pjenjenje mlijeka.

Da li se mogu pripremiti dvije kafe istovremeno?

Da, aparat podržava istovremenu pripremu dvije šoljice kafe.

Brand Gaggia
Garancija 2 god
Snaga 1900 W
Tip proizvoda Aparati za espresso kafu
Tip aparata ručni
Pritisak pumpe 15 bar
Kapacitet rezervoara za vodu 1.2 l
Display Ne
Dvostruka šoljica Da
Grijanje šoljica Da
Spremnik za mlijeko Ne
Mlin za kafu u zrnu Ne
Automatsko isključivanje Ne
Automatsko čišćenje Ne
Automatsko uklanjanje kamenca Ne
Visina 30.3 cm
Širina 19.9 cm
Dubina 25.5 cm
Neto težina 3.7 kg
Ovaj proizvod do sada niko nije ocijenio, budite prvi!