Plamen peć Maestral N braunID EK000743380
Plamen peć Maestral N braunID: EK000743380
Dostavljamo već od 02.06.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Plamen peć Maestral N braun
Plamen Maestral N je moderna i pouzdana peć izrađena od kvalitetnog sivog lijeva s bočnicama od emajliranog čeličnog lima. Zahvaljujući ostakljenim vratima, omogućava potpuni doživljaj otvorene vatre i unosi toplinu i atmosferu u vaš dom.
Sa snagom od 6,5 kW (maksimalno 9 kW) i energetskom učinkovitošću razreda A+, idealna je za grijanje prostora do 130 m³ uz visoki stupanj iskorištenja od 80,7 %.
- Izrađena od sivog lijeva i emajliranog lima
- Nominalna snaga: 6,5 kW
- Maksimalna snaga: 9 kW
- Energetski razred: A+
- Grijani prostor: do 130 m³
- Stupanj iskorištenja: 80,7 %
| Specifikacija | |
|---|---|
| Dimenzije (Š×V×D) | 450 × 945 × 478 mm |
| Nominalna snaga | 6,5 kW |
| Maksimalna snaga | 9 kW |
| Masa | 83 kg |
| Grijani prostor | 130 m³ |
| Odvod dimnih plinova | Ø 120 mm |
| Dimenzije otvora za loženje | 259 × 237 mm |
| Dimenzije ložišta | 314 × 340 × 338 mm |
| Stupanj iskorištenja | 80,7 % |
| Norma | EN 13240 |
| Energetska naljepnica | A+ |
| Tip proizvoda | Peći |
| Brand | Plamen |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Smeđa |
| Snaga | 9 W |
| Grijani prostor | 130 m3 |
| Učinkovitost | 80.7 % |
| Centralno grijanje | Ne |
| Vrsta goriva | Kruto gorivo |
| Izlaz za dimovod | Gore |
| Dimovodni otvor | 12 cm |
| Visina ložišta | 34 cm |
| Širina ložišta | 31.4 cm |
| Dubina ložišta | 33.8 cm |
| Visina | 94.5 cm |
| Širina | 45 cm |
| Dubina | 47.8 cm |
| Neto težina | 83 kg |