PHILIPS uvijač za kosu BHB968/00 WavePro Styler 9000ID EK000858205
- 669,00 KM
- Cijena
- 519,90 KM
Dostavljamo već od 29.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Philips WavePro Styler 9000 BHB968/00
Philips WavePro Styler 9000 BHB968/00 omogućava stvaranje očaravajućih kovrči i prirodnih valova koji traju do 12 sati, uz maksimalnu zaštitu i njegu kose. Zahvaljujući naprednoj SenseIQ tehnologiji, uređaj inteligentno prilagođava temperaturu i vrijeme oblikovanja kako bi zaštitio kosu od pregrijavanja i zadržao njenu prirodnu hidrataciju i sjaj. Inovativna tehnologija oblikovanja od 360° ravnomjerno zagrijava kosu iznutra i izvana, dok Auto Wrap sistem automatski obavija pramenove oko cijevi za brzo i jednostavno oblikovanje. Podesiva cijev sa pet različitih stilskih postavki omogućava kreiranje svega – od laganih valova do definiranih kovrči. Uz njegu negativnim i vodenim ionima, kosa ostaje glatka, sjajna i bez statičkog elektriciteta.
Specifikacije
| Naziv proizvoda | Philips WavePro Styler 9000 BHB968/00 |
| Tip proizvoda | Aparat za oblikovanje kose |
| Serija | WavePro Styler 9000 |
| Tehnologija | SenseIQ + Auto Wrap |
| Vrijeme zagrijavanja | 30 s |
| Postavke temperature | 170 °C, 190 °C, 210 °C, SenseIQ način rada |
| Postavke vremena | 8 s, 10 s, 12 s, SenseIQ način rada |
| Njega ionima | Negativni i vodeni ioni |
| Materijal cijevi | Keramika s keratinom |
| Smjerovi kovrčanja | Lijevo, desno, naizmjenično |
| Snaga | 45 – 48 W |
| Napon | 110 – 240 V |
| Dužina kabla | 2 m |
| Masa | 527 g |
| Boja | Svileno bijela |
| Dodatna oprema | Alat za čišćenje, alat za razdvajanje kose |
| Tip proizvoda | Uvijači za kosu |
| Brand | Philips |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Bijela |
| Postavke temperature | 3 |
| Minimalna temperatura | 170 C |
| Maksimalna temperatura | 210 C |
| Dužina kabla | 2 m |
| Tehnologija iona | Da |
| Keramički premaz | Da |
| Mjerač vremena | Da |