BaBylissPRO trokraki uvijač za kosu 22-19-22 mmID EK000861360
- 219,90 KM
- Cijena
- 174,90 KM
Dostavljamo već od 04.06.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
BaBylissPRO trokraki uvijač za kosu 22-19-22 mm
BaBylissPRO trokraki uvijač za kosu 22-19-22 mm profesionalni je alat za brzo i jednostavno kreiranje glamuroznih talasa dugotrajnog izgleda. Zahvaljujući konstrukciji sa tri grijaće cijevi promjera 22 mm, 19 mm i 22 mm, omogućava ravnomjerno oblikovanje kose i postizanje izraženih, elegantnih valova.
Titanium-Tourmaline tehnologija osigurava brzo zagrijavanje, ravnomjernu raspodjelu toplote i glatko stiliziranje uz smanjenje frizza. Analogni selektor temperature omogućava podešavanje toplote od 140 °C do 220 °C, što uređaj čini pogodnim za različite tipove kose i profesionalnu upotrebu.
(13).jpg)
Specifikacije
| Naziv proizvoda | BaBylissPRO trokraki uvijač 22-19-22 mm |
| Tip proizvoda | Uvijač za kosu |
| Vrsta uvijača | Trokraki uvijač sa 3 cijevi |
| Promjer cijevi | 22 mm / 19 mm / 22 mm |
| Tehnologija | Titanium-Tourmaline tehnologija |
| Raspon temperature | 140 °C – 220 °C |
| Podešavanje temperature | Analogni selektor temperature |
| Zagrijavanje | Brzo zagrijavanje |
| Namjena | Glamurozni talasi |
| Ostalo | Titanium-Tourmaline tehnologija | Trostruka grijna cijev | Promjer cijevi 22-19-22 mm | Glamurozni talasi | Brzo zagrijavanje |
| Brand | Babyliss |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Crna |
| Minimalna temperatura | 140 C |
| Maksimalna temperatura | 220 C |
| Tehnologija iona | Da |
| Keramički premaz | Ne |
| Automatsko isključivanje | Ne |
| Mjerač vremena | Ne |