BaBylissPRO afro uvijač za kosu BAB2470TDE Extra Long 10 mmID EK000861363
- 179,90 KM
- Cijena
- 138,90 KM
Dostavljamo već od 04.06.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
BaBylissPRO Extra Long Iron 10 mm uvijač za kosu BAB2470TDE
BaBylissPRO Extra Long Iron BAB2470TDE profesionalni je uvijač za kosu dizajniran za kreiranje sitnih afro lokni uz maksimalnu preciznost i dugotrajne rezultate. Ekstra duga grijna cijev od 190 mm pruža čak 60% veću površinu za stiliziranje, omogućavajući brži i efikasniji rad čak i na dugoj i gustoj kosi.
Titanium-Diamond tehnologija osigurava ravnomjernu raspodjelu toplote, brzo zagrijavanje i izuzetnu otpornost na habanje pri profesionalnoj upotrebi. Zahvaljujući širokom rasponu temperature od 135 °C do 220 °C i čak 30 nivoa podešavanja, uvijač omogućava prilagođavanje svim tipovima kose uz maksimalnu zaštitu i dugotrajne rezultate stiliziranja.
.jpg)
Specifikacije
| Naziv proizvoda | BaBylissPRO Extra Long Iron BAB2470TDE |
| Tip proizvoda | Uvijač za kosu |
| Namjena | Sitne afro lokne |
| Promjer uvijača | 10 mm |
| Dužina grijne cijevi | 190 mm |
| Tehnologija | Titanium-Diamond tehnologija |
| Broj postavki temperature | 30 |
| Raspon temperature | 135 °C – 220 °C |
| Sigurnosne funkcije | Automatsko isključivanje nakon 72 minute |
| Dodatne funkcije | Vrh otporan na toplinu i ugrađeno postolje |
| Dužina kabla | 2,7 m |
| Dodatna oprema | Zaštitna podloga i termalna rukavica |
| Ostalo | Titanium-Diamond tehnologija | Ekstra duga grijna cijev 190 mm | Afro lokne | Automatsko isključivanje nakon 72 minute | Vrh otporan na toplinu | Ugrađeno postolje | Zaštitna podloga | Termalna rukavica |
| Brand | Babyliss |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Crna |
| Postavke temperature | 30 |
| Minimalna temperatura | 135 C |
| Maksimalna temperatura | 220 C |
| Dužina kabla | 2.7 m |
| Tehnologija iona | Ne |
| Keramički premaz | Ne |
| Automatsko isključivanje | Da |
| Mjerač vremena | Ne |