BaBylissPRO pegla za kosu BAB3100EPE Elipsis 3100ID EK000860757
Dostavljamo već od 03.06.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
BaBylissPRO ELIPSIS3100 pegla za kosu BAB3100EPE
BaBylissPRO ELIPSIS3100 BAB3100EPE profesionalna je pegla za kosu dizajnirana za savršeno ravnanje, uvijanje i kreiranje valova uz maksimalnu preciznost i udobnost korištenja. Zahvaljujući plutajućim EP Technology pločama dimenzija 24 × 110 mm, omogućava precizno oblikovanje i lako stiliziranje čak i uz sami korijen kose.
FullWave Thermal Science tehnologija omogućava brzo i ravnomjerno zagrijavanje, dok ionska tehnologija smanjuje frizz i ostavlja kosu glatkom i sjajnom. Elipsasti dizajn olakšava kreiranje kovrča i valova, a sigurnosni sistem zaključavanja, silikonski vrhovi i dodatna termo podloga pružaju sigurnost i praktičnost tokom rada.
.jpg?sw=800&sh=800&sm=fit&strip=false)
Specifikacije
| Naziv proizvoda | BaBylissPRO ELIPSIS3100 BAB3100EPE |
| Tip proizvoda | Pegla za kosu |
| Dimenzije pločica | 24 × 110 mm |
| Vrsta pločica | EP Technology plutajuće pločice |
| Tehnologija zagrijavanja | FullWave Thermal Science |
| Broj postavki temperature | 5 |
| Raspon temperature | 150 °C – 230 °C |
| Tehnologija iona | Da |
| Dizajn | Elipsasti dizajn za kovrče i valove |
| Ekran | LED indikator temperature |
| Sigurnosne funkcije | Sistem zaključavanja i silikonski vrhovi |
| Dužina kabla | 2,7 m |
| Dodatna oprema | Silikonska termo podloga i zaštitna rukavica |
| Ostalo | EP Technology plutajuće pločice | FullWave Thermal Science | Elipsasti dizajn za ravnanje i uvijanje | LED indikator temperature | Silikonski vrhovi za zaštitu od toplote | Rotirajući kabel | Silikonska termo podloga | Zaštitna rukavica |
| Brand | Babyliss |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Srebrna |
| Broj postavki temperature | 5 |
| Minimalna temperatura | 150 C |
| Maksimalna temperatura | 230 C |
| Širina ploče | 24 cm |
| Dužina ploče | 110 cm |
| Keramički premaz | Da |
| Tehnologija iona | Da |
| Dužina kabla | 2.7 m |
| Automatsko isključivanje | Ne |
| Zaključavanje temperature | Da |
| Torbica | Ne |