BaBylissPRO pegla za kosu BAB3000EPE Elipsis 3000ID EK000860751
Dostavljamo već od 03.06.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
BaBylissPRO Elipsis 3000 pegla za kosu BAB3000EPE
BaBylissPRO Elipsis 3000 BAB3000EPE profesionalna je pegla za kosu vrhunskih performansi koja omogućava savršeno ravnanje i uvijanje kose uz maksimalnu preciznost i kontrolu. Zahvaljujući inovativnom elipsastom dizajnu i ultra glatkoj hromiranoj površini, uređaj omogućava jednostavno oblikovanje različitih stilova frizure bez zapinjanja i oštećenja vlasi.
Napredna EP Technology 5.0 tehnologija i Hi Density dual keramički sistem zagrijavanja pružaju ravnomjernu raspodjelu toplote, brzo zagrijavanje i izuzetno glatko klizanje kroz kosu. Aktivni ionski generator uklanja elektricitet i ostavlja kosu sjajnom i glatkom, dok Full Wave tehnologija održava konstantnu temperaturu tokom cijelog stiliziranja.
.jpg?sw=800&sh=800&sm=fit&strip=false)
Specifikacije
| Naziv proizvoda | BaBylissPRO Elipsis 3000 BAB3000EPE |
| Tip proizvoda | Pegla za kosu |
| Namjena | Ravnanje i uvijanje kose |
| Dimenzije pločica | 110 × 31 mm |
| Tehnologija pločica | EP Technology 5.0 |
| Sistem zagrijavanja | Hi Density dual keramički sistem |
| Broj postavki temperature | 5 |
| Raspon temperature | 150 °C – 230 °C |
| Tehnologija toplote | Full Wave Heat Science |
| Tehnologija iona | Ion Multiplier aktivni generator iona |
| Ekran | LED displej temperature |
| Materijal kućišta | Nehrđajući čelik SUS 304 |
| Dodatna oprema | Silikonska podloška i štitnik za prste |
| Dužina kabla | 2,7 m |
| Snaga | 55 W |
| Ostalo | EP Technology 5.0 | Full Wave Heat Science | Hi Density dual keramički sistem | Ion Multiplier generator iona | LED displej | SUS 304 kućište od nehrđajućeg čelika | Ravnanje i uvijanje kose | Silikonska podloška i štitnik za prste |
| Brand | Babyliss |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Srebrna |
| Broj postavki temperature | 5 |
| Minimalna temperatura | 150 C |
| Maksimalna temperatura | 230 C |
| Širina ploče | 31 cm |
| Dužina ploče | 110 cm |
| Keramički premaz | Da |
| Tehnologija iona | Da |
| Dužina kabla | 2.7 m |
| Automatsko isključivanje | Ne |
| Zaključavanje temperature | Ne |
| Torbica | Ne |