BaBylissPRO pegla za kosu BAB2073EPE Wet&DryID EK000860759
Dostavljamo već od 03.06.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
BaBylissPRO Wet&Dry pegla za kosu BAB2073EPE
BaBylissPRO Wet&Dry BAB2073EPE profesionalna je pegla za kosu dizajnirana za korištenje na mokroj i suhoj kosi, omogućavajući brzo i efikasno stiliziranje uz profesionalne rezultate. Zahvaljujući ekstra širokim pločama dimenzija 38 × 120 mm i naprednoj EP tehnologiji, pegla omogućava ravnomjerno zagrijavanje, glatko klizanje i izuzetnu otpornost na visoke temperature.
Ventilirajuće pločice omogućavaju prolazak pare koja nastaje tokom peglanja polusuhe kose, čime se ubrzava proces stiliziranja i smanjuje oštećenje vlasi. Ultra brzo zagrijavanje i 5 nivoa temperature do 230 °C pružaju maksimalnu fleksibilnost za prilagođavanje svim tipovima kose i profesionalnim tehnikama oblikovanja.

Specifikacije
| Naziv proizvoda | BaBylissPRO Wet&Dry BAB2073EPE |
| Tip proizvoda | Pegla za kosu |
| Namjena | Mokra i suha kosa |
| Dimenzije pločica | 38 × 120 mm |
| Tehnologija pločica | EP tehnologija |
| Vrsta pločica | Ventilirajuće keramičke pločice |
| Broj postavki temperature | 5 |
| Maksimalna temperatura | 230 °C |
| Zagrijavanje | Ultra brzo zagrijavanje |
| Snaga | 60 W |
| Ostalo | EP tehnologija | Za mokru i suhu kosu | Ventilirajuće pločice za prolazak pare | Pločice otporne na visoke temperature | Snaga 60 W |
| Brand | Babyliss |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Srebrna |
| Broj postavki temperature | 5 |
| Minimalna temperatura | 0 C |
| Maksimalna temperatura | 230 C |
| Širina ploče | 38 cm |
| Dužina ploče | 120 cm |
| Keramički premaz | Da |
| Tehnologija iona | Ne |
| Dužina kabla | 0 m |
| Automatsko isključivanje | Ne |
| Zaključavanje temperature | Ne |
| Torbica | Ne |