BaByliss fen za kosu 6714E Super Pro, 2300 WID EK000389575
Dostavljamo već od 29.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
BaByliss Super Pro fen za kosu 6714E
BaByliss Super Pro 6714E fen za kosu pruža profesionalne performanse sušenja i stiliziranja zahvaljujući snažnom AC motoru od 2300 W i velikoj brzini protoka zraka do 120 km/h. Omogućava brzo sušenje kose uz odličnu kontrolu frizure, dok ionska tehnologija smanjuje elektricitet i ostavlja kosu glatkom, sjajnom i bez frizza.
Uz dvije brzine rada, tri nivoa temperature i funkciju hladnog zraka, lako možete prilagoditi stiliziranje svim tipovima kose. Dva ultra tanka usmjerivača zraka omogućavaju precizno feniranje i profesionalne rezultate kod kuće, dok dugi kabel pruža maksimalnu slobodu pokreta tokom korištenja.

Specifikacije
| Naziv proizvoda | BaByliss Super Pro 6714E |
| Tip proizvoda | Fen za kosu |
| Snaga | 2300 W |
| Motor | AC motor |
| Ionska tehnologija | Da |
| Broj brzina | 2 |
| Broj temperatura | 3 |
| Hladni zrak | Da |
| Brzina protoka zraka | 120 km/h |
| Nastavci | 2 ultra tanka usmjerivača zraka |
| Dimenzije nastavaka | 6 × 75 mm i 6 × 90 mm |
| Dužina kabla | 2,8 m |
| Tip proizvoda | Fenovi za kosu |
| Brand | Babyliss |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Crna |
| Snaga | 2300 W |
| Postavke topline | 3 |
| Postavke brzine | 2 |
| Turbo funkcija | Ne |
| Hladni zrak | Da |
| Keramička rešetka | Ne |
| Tehnologija iona | Da |
| Dužina kabla | 2.8 m |
| Zaštita od pregrijavanja | Ne |
| Sklopiv | Ne |
| Difuzor | Ne |
| Torbica | Ne |