Brunner Flamina Ultracompact S navojni gorionik za kartušeID EK000858261
Dostavljamo već od 05.06.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Brunner Flamina Ultracompact S navojni gorionik za kartuše kompaktno je i lagano rješenje za kuhanje tokom kampovanja, planinarenja, izleta i drugih aktivnosti na otvorenom.
Brunner Flamina Ultracompact S navojni gorionik za kartuše
Flamina Ultracompact S je sklopivi mini plinski gorionik izrađen od izdržljivog čelika. Zahvaljujući kompaktnom dizajnu, protukliznim potpornim krakovima, integrisanom piezo paljenju i praktičnoj plastičnoj kutiji za transport, odličan je izbor kada vam treba lagano i pouzdano kuhalo koje zauzima vrlo malo prostora.
Ultra kompaktan gorionik za putovanja
Kada je otvoren, gorionik ima dimenzije 10,5/15,5 x 10,5/15,5 x H 8 cm, a sklopljen zauzima samo 8 x 8,5 x H 9,5 cm. Zbog male težine od 238 g lako se nosi u kamp opremi, ruksaku ili putnoj torbi.
Sklopive potporne ruke štede prostor i imaju protuklizni dizajn za stabilnije postavljanje posuđa tokom pripreme hrane.
Ključne karakteristike
Sklopivi mini plinski gorionik za kartuše
Izrađen od izdržljivog čelika
Prostorno štedljiv i ultra kompaktan dizajn
Protuklizne potporne ruke za stabilnije korištenje
Integrisano piezo paljenje
Podešavanje plamena pomoću kontrolnog dugmeta
Snaga 3 kW
Dolazi u praktičnoj plastičnoj kutiji za transport
Tehničke specifikacije
| Tip proizvoda | Navojni gorionik za kartuše |
|---|---|
| Brand | Brunner |
| Model | Flamina Ultracompact S |
| Šifra artikla | 0708011N |
| Dimenzije otvoreno | 10,5/15,5 x 10,5/15,5 x H 8 cm |
| Dimenzije sklopljeno | 8 x 8,5 x H 9,5 cm |
| Snaga | 3 kW |
| Potrošnja plina | 200 g/h |
| Težina | 238 g |
| Materijal | Čelik |
| Paljenje | Piezo paljenje |
| Transportna kutija | Da, plastična kutija |
| Brand | Brunner |