VOX LED televizor 43GTU090, bez okvira, 4K Ultra HD, Smart TV, Google TV, Dolby Audio, CrniID EK000778688
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 499,00 KM
Dostavljamo već od 10.04.2026
Garancija: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Google assistant
Upotrijebite daljinski upravljač koji ima mikrofon i glasovnom pretragom pustite svoj omiljeni film, seriju ili glazbeni spot na YouTubeu.
Frameless
Vrlo tanak okvir zaslona za elegantan izgled televizora koji se uklapa u interijer, dok prilikom gledanja korisnik ima doživljaj prostrane slike bez ograničenja.
Dolby Audio
Dolby Audio koristi napredne tehnologije obrade za stvaranje dinamičnog zvučnog doživljaja koji daje dodatnu dubinu zvuka.
4K
4K ili UHD (od Ultra HD) s četiri puta više piksela od Full HD-a, svaki se detalj prikazuje 4 puta jasnije za dodatnu oštrinu slike. Ultra HD ima rezoluciju od 3840x2160 piksela – nešto manje od filmskog ekrana.
Bluetooth
Bluetooth tehnologija proširuje dostupne mogućnosti televizora. Omogućuje vam bežično povezivanje dodatnih uređaja kao što su bežični zvučnici, slušalice i svi ostali uređaji s omogućenim Bluetoothom.
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Vox |
| Boja | Crna |
| Garancija | 3 god |
| Ostalo | Frameless dizajn | Dolby Audio | Bluetooth 5.1 | Google TV | 3×HDMI | 2×USB |
| VESA standard | 300 x 300 |
| Težina | 7.4 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 559 mm x 956 mm x 87 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 614 mm x 956 mm x 258 mm |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Vrsta display-a | DLED |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Energetska klasa | G |
| Operativni sistem | Google TV |
| Zvuk | 8 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | LED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 |
| Osvjetljenje | Direktno |
| Kompozitni ulaz | Da |
| Komponentni ulaz | Ne |
| HDR | Da |
| HDMI 2.1 | 0 kom |
| Google Assistant | Da |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 43"/109 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |




