- Veličina zaslona: 43" / 109 cm
- Omjer zaslona: 16:9
- Temperatura boje: Cold / Normal / Warm / User
- Pozadinsko osvjetljenje: Podešavanje podržano
- Modovi prikaza: Auto / 4:3 / 16:9 / Vertical Zoom / 4x Zoom
- Modovi slike: Standard / Basic / Sports / Movie / Vivid
- Dinamičko uklanjanje šuma: Da
- Adaptivna Deinterlace funkcija: Da
- Poboljšanje plave boje: Da
- Poboljšanje crne boje: Da
- Kompenzacija pokreta: Da
- Dinamičko poboljšanje tona kože: Da
- Kontrast: 5000:1
- Ugao gledanja: 178° / 178°
- Kvalitet slike: Clear Motion Engine, HDR10
VIVAX IMAGO LED televizor 43LE110WO_reg, Full HD, Smart TV, Quad Core CPU, HDR10, CrniID EK000689954
VIVAX IMAGO LED televizor 43LE110WO_reg, Full HD, Smart TV, Quad Core CPU, HDR10, CrniID: EK000689954
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 399,00 KM
- Cijena
- 349,90 KM
VIVAX IMAGO LED televizor 43LE110WO | Dijagonala: 43"/109 cm | Full HD | Smart TV | Quad Core CPU | Chromcast built-in |
Saznaj više
Dostavljamo već od 19.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Powered by WebOS Hub
Full HD • WebOS • Smart TV • 43" / 109 cm
Zvuk
- Zvučnici: Ugrađeni zvučnici, donja strana
- Izlazna snaga: 8 W + 8 W RMS
- Zvuk: AV Stereo
- Modovi zvuka: User / Standard / Vivid / Sports / Movie / Music / News / Auto
- AVC: Automatska kontrola jačine zvuka
- Kontrola zvuka: Bass, Treble, Balance, EQ 5-band
- Dolby Digital: Da
Funkcije
- Zaključavanje: Da
- CCD / Closed Caption: Da
- EPG: Da, DTV
- Podnaslovi: Da, DTV / USB
- LCN: Da, DTV
- Roditeljsko zaključavanje: Da, DTV
- Sat / Timer: Da
- Teletext / HbbTV: Da, 1000 stranica / HbbTV 2.0
- NICAM: Da
- PVR: Da
- Audio jezik: Da
- OSD: Da
- Software nadogradnja: USB i OTA
- Hotel mod: Ne
- Demo / Trgovina mod: Da
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Vivax |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | Quad Core CPU | Smart webOS | Memory: 1,5/8GB | Google Play | Netflix | YouTube | Prime Video | Chromcast built-in | |
| VESA standard | 100 x 100 |
| Težina | 8 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 555 mm x 955 mm x 85 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 617 mm x 955 mm x 238 mm |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Vrsta display-a | VA |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Energetska klasa | G |
| Operativni sistem | WebOS |
| Zvuk | 16 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | LED |
| Rezolucija | 1366 x 768 (HD+) |
| Osvjetljenje | Direktno |
| Kompozitni ulaz | Da |
| Komponentni ulaz | Ne |
| HDR | Da |
| HDMI 2.0 | 3 kom |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 43"/109 cm |
| Digitalni izlaz | Ne |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |