TESLA QLED televizor Q55E655GUS, 4K Ultra HD, Google TV, HDR, HLG, Dolby Vision, tamno sivaID EK000770963
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Čistimo zalihe uz popuste do 60%! Akcija traje do 1.6.2026. u 9h. Cijelu ponudu pogledaj ovdje.
- 799,00 KM
- Cijena
- 619,90 KM
Dostavljamo već od 28.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vrhunsko iskustvo s beskrajnom zabavom
Doživite UHD rezoluciju i žive, bogate QLED boje sa serijom televizora E655. Uz glatko, intuitivno sučelje i beskrajne mogućnosti zabave, uživat ćete u brzom pristupu omiljenom sadržaju — bilo da gledate filmove, igrate igre ili istražujete aplikacije.
Google TV – zabava prilagođena vašem ukusu
Google TV objedinjuje omiljene streaming servise, kanale uživo i aplikacije u jednu intuitivnu platformu. Uz personalizovane preporuke, pristup hiljadama aplikacija i podršku za Google Assistant, vaš omiljeni sadržaj je uvijek nadohvat ruke.
Zapanjujuća slika, glatki i realistični pokreti
Tesla E655 QLED serija poboljšava svaki detalj uz Dolby Vision, HDR i HLG. Uživajte u dubljem kontrastu, bogatijim bojama i impresivnoj svjetlini. MEMC tehnologija osigurava glatko kretanje i jasnije scene brze akcije.
Google Cast – pametno strimovanje
Uz Google Cast jednostavno strimujte omiljeni sadržaj sa telefona na veliki ekran. TV sadržaj preuzima direktno s interneta, pa baterija i performanse vašeg telefona ostaju nepromijenjene.
Bluetooth veza – više slobode, više zabave
Uživajte u jednostavnoj bežičnoj vezi s Bluetooth tehnologijom. Uparite slušalice, zvučnike, kontrolere i druge Bluetooth uređaje za glatko i praktično iskustvo korištenja.
Gdje se elegancija susreće s funkcionalnošću
Tesla E655 serija kombinuje elegantan ekran bez okvira sa praktičnim centralnim postoljem koje se lako uklapa u većinu enterijera i TV ormarića.
Pametna navigacija učinjena jednostavnom
Elegantni Bluetooth daljinski upravljač omogućava jednostavnu navigaciju i brzo upravljanje. Jednim pritiskom na dugme odmah pristupate omiljenim aplikacijama.
Tehničke specifikacije
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Tesla |
| Boja | Crna |
| Ostalo | 3840 x 2160 (4K) |
| VESA standard | 200 x 300 |
| Težina | 9.3 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 707 x 1225 x 79 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 753 x 1225 x 320 mm |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Operativni sistem | Google TV |
| Zvuk | 24 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T/C/S/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | QLED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| HDR | Da |
| HDMI 2.0 | 3 kom |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 55"/140 cm |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |
| Audio ulaz | Da |
