Tesla LED televizor 32E325BH, HD Ready, DVB-T/T2/C/S/S2, Hotel mode, CrniID EK000424259
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 295,00 KM
- Cijena
- 189,90 KM
Dostavljamo već od 19.05.2026
Garancija: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
Živopisni vizuali
Naši televizori nude izvrsno iskustvo gledanja sa živopisnim bojama, odličnim kontrastom i impresivnim detaljima koji će vas držati na ivici sjedišta. Nema zamućene slike i nema sadržaja niske rezolucije, bez obzira iz kojeg ugla gledate.
Jednostavna postavljanja
Priključci, kanali, meniji i napredna podešavanja mogu biti zbunjujući, ali Tesla televizori čine podešavanja jednostavnim i lako razumljivim.
Odličan ugao gledanja
Tesla televizori imaju odličan ugao gledanja i dolaze u raznim dimenzijama. Pažljivo dizajnirani i izrađeni, lako se uklapaju u svaki enterijer.
Više načina pregleda
Ovaj televizor nudi nekoliko načina gledanja: Dinamički, Standardni, Prirodni, Filmski, Stadion i Lični. Isprobajte ih uz različit sadržaj i primijetit ćete razliku.
Dolby Virtual Surround
Vrijeme je da uživate u kristalno čistom zvuku. Uz Dolby Virtual Surround, bolje ćete doživjeti svaku intenzivnu scenu, dinamičnu igru ili opuštajuću pjesmu.
Tehničke specifikacije
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Tesla |
| Boja | Crna |
| Garancija | 3 god |
| Ostalo | Predefined sound modes | User sound mode | Dolby Processing | HW Control Buttons | Time Shift | Multilanguage OSD | HDMI CEC | HDMI ARC | RF Input | LNB Input | Subtitle support | NTFS USB support | Ugao gleanja: 178°/178° | DVB-T2 Codec: H264, H265 |
| VESA standard | 200 x 100 |
| Težina | 3.5 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 422 x 720 x 80 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 434 mm x 732 mm x 82 mm |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Vrsta display-a | IPS |
| Bluetooth | Ne |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Energetska klasa | E |
| Operativni sistem | nema |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Ne |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | NON SMART |
| Tehnologija | LED |
| Rezolucija | 1360 x 768 (HD+) |
| Kompozitni ulaz | Da |
| Komponentni ulaz | Ne |
| HOTEL MODE | Basic |
| HDR | Ne |
| HDMI 1.4 | 3 kom |
| Ethernet ulaz | Ne |
| Dijagonala | 32"/82 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |