TCL QLED televizor 43S5K, Full HD, Smart TV, Android, HDR, Dolby Digital, tanak dizajn,ID EK000736049
TCL QLED televizor 43S5K, Full HD, Smart TV, Android, HDR, Dolby Digital, tanak dizajn,ID: EK000736049
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 499,00 KM
- Cijena
- 459,90 KM
TCL QLED televizor 43S5K | Dijagonala: 43"/109 cm | Full HD | Smart TV Android TV - Google TV | Dolby Audio | Slim dizajn |
Saznaj više
Dostavljamo već od 01.06.2026
Garancija: 2+3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe



Pionir u tehnologiji kvantnih tačaka
TCL ostaje na čelu inovacija, ulažući velika sredstva u QLED tehnologiju sa ukupno 2.485 patenata. Sa posvećenim timom od skoro 100 stručnjaka i međunarodnim Quantum Dot Lab-om, TCL nastavlja da pomjera granice tehnologije ekrana.

| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | TCL |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2+3 god |
| Ostalo | 1920 x 1080 (Full HD) |
| VESA standard | 100 x 100 |
| Težina | 5 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 954mm x 77mm x 554mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 954mm x 184mm x 602mm |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Operativni sistem | Google TV |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tehnologija | QLED |
| Rezolucija | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Osvjetljenje | Direktno |
| Kompozitni ulaz | Da |
| Komponentni ulaz | Da |
| HDR | Da |
| HDMI 2.0 | 3 kom |
| Google Assistant | Da |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 43"/109 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |