TCL QD-Mini LED televizor 55C6K, 4K Ultra HD, Smart TV, Google TV, 144 Hz VRR, ONKYO 2.1 Hi-Fi sistem, AiPQ Pro procesor, Ultra tanki dizajnID EK000737922
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 1.799,00 KM
- Cijena
- 1.049,90 KM
Dostavljamo već od 08.04.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
TCL MINI LED TV 55" 55C6K
TCL 4K QD-Mini LED Google TV, 144Hz Motion clarity Pro & Onkyo 2.1
· Precizna serija zatamnjivanja do 512 zona
· Visoka HDR svjetlina
· QLED
· Mat HVA ploča
· ONKYO 2.1 Hi-Fi sustav
· AiPQ Pro procesor
· Izvorna brzina osvježavanja od 144 Hz
· Ultra tanak dizajn


Mini LED TV: Halo Eliminator
TCL tehnologija halo kontrole u svim domenama pokriva cijeli put od generiranja svjetla do slike, integrirajući visokoučinkovite čipove za emitiranje svjetla i tehnologiju samorazvijenih leća, u kombinaciji s Micro-OD, algoritmima za kontrolu svjetla i sjene i vrhunskom HVA Panel tehnologijom. Kroz preciznu kontrolu svjetla na razini sustava, učinkovito rješava problem aureole i pruža vrhunsko iskustvo gledanja.

Savladajte svjetlo i tamu, uhvatite složene detalje
U usporedbi s prethodnom generacijom konvencionalnih čipova koji emitiraju svjetlo, C6K-ov revolucionarni čip Powerful Light-emitting Chip značajno poboljšava svjetlinu i energetsku učinkovitost, reproducirajući prirodne svijetle i tamne scene s jasnoćom.

Mikro leća, velike snage
TCL-ova samorazvijena tehnologija kondenziranih mikro leća precizno kontrolira smjer svjetla kroz dizajn zatamnjivanja lučnog mosta. Kroz elitni model izračuna tipa svjetla, formira se zlatna zakrivljenost sa supersposobnošću fokusiranja svjetla, što uvelike poboljšava ujednačenost pozadinskog osvjetljenja i kontrolu aureole za jasnije detalje zaslona.

Bolja kvaliteta slike, tanje tijelo
S TCL-ovom snažnom Mini LED optičkom tehnologijom, C6K pruža zadivljujući Micro-OD. Ne samo da nudi tanju TV jedinicu, već i rješava problem Mini LED aureole radeći sa kondenziranom mikro lećom i ultra-visokim zoniranjem, dajući zvijezdama na noćnom nebu dubok, nježan i oštar izgled.

Tehničke karakteristike
| PRIKAZ | |
| HDR formati | Dolby Vision IQ, HDR10+, HDR10 HLG |
| Rezolucija | QLED, 3840x2160 |
| 10-bitna ploča | Da |
| AUDIO | |
| Zvučna snaga | 2x10W+20W |
| Dolby | Dolby AC4, Dolby TrueHD |
| Obrada zvuka | Dolby Atmos DTS Virtual-X, Virtualization & upmix |
| PAMETNI SADRŽAJ | |
| Procesor | Quad Core |
| SmartTV | GoogleTV (59 jezika) |
| Android OS | GoogleTV (ATV 12.0) |
| 4K | Netflix, YouTube, Amazon Prime, AppleTV+ & više |
| Aplikacije | Google Play Store |
| BT & CHROMECAST | |
| Bluetooth | A2DP, HID |
| DLNA 1.5 | Da |
| Wifi display (Miracast) | Chromecast & T-cast |
| TV KARTICA | DVB-T2/C/S2 |
| POVEZIVOST | |
| HDMI | 4 x 2.1 |
| USB | 1 x 3.0 |
| ISKUSTVO IGRANJA | |
| HDMI 2.1 | UHD 144/240p HDR ALLM, eARC |
| DIZAJN | VESA standard - 300 x 300 mm |
| DALJINSKI | RC833A |
| DIMENZIJE & TEŽINA | |
| Veličina proizvoda | 1229 / 776 / 297 mm |
| Proizvod / pakiranje | 12,40 / 16,30 kg |
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | TCL |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | Crna |
| VESA standard | 300 x 300 |
| USB 2.0 | 1 kom |
| Bluetooth | Da |
| Energetska klasa | F |
| Operativni sistem | Google TV |
| Zvuk | 40 W |
| Zakretno postolje | Ne |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Kompozitni ulaz | Ne |
| Komponentni ulaz | Ne |
| HDR | Da |
| HDMI 2.1 | 2 kom |
| HDMI 2.0 | 2 kom |
| Ethernet ulaz | Da |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Ne |