TCL LED televizor 75V6C, AiPQ procesor, 4K HDR, Google OS, HDR10, Smart TV, HVA panel, Dolby AudioID EK000795369
TCL LED televizor 75V6C, AiPQ procesor, 4K HDR, Google OS, HDR10, Smart TV, HVA panel, Dolby AudioID: EK000795369
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 1.999,00 KM
- Cijena
- 1.359,90 KM
TCL LED televizor 75V6C | Dijagonala: 75"/190 cm | HDR | Smart TV Android TV - Google TV | AiPQ procesor | Dolby Audio |
Saznaj više
Dostavljamo već od 01.06.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Pogledajte detalje u detaljima
Uhvati svijet boja
Prekrasan um
Jasnoća umjetne inteligencije
HVA panel
Veći kontrast, više detalja
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | TCL |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | 3840x2160 (4K UHD) |
| VESA standard | 300 x 300 |
| (V x Š x D) bez postolja | 1667mm x 959mm x 74mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 1667mm x 1027mm x 349mm |
| USB 3.0 | 1 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Energetska klasa | - |
| Operativni sistem | Google TV |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tehnologija | LED |
| Osvjetljenje | Rubno |
| Dijagonala | 75"/190 cm |