TCL LED televizor 65P61K, AiPQ procesor, 4K HDR, Google OS, HDR10, Smart TV, HVA panel, , Dolby AudioID EK000820014
TCL LED televizor 65P61K, AiPQ procesor, 4K HDR, Google OS, HDR10, Smart TV, HVA panel, , Dolby AudioID: EK000820014
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 1.099,00 KM
- Cijena
- 959,90 KM
TCL LED televizor 65P61K | Dijagonala: 65"/165 cm | AiPQ procesor | Smart TV Android TV - Google TV | HDR10 | Dolby Audio |
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
TCL P6K 4K HDR TV
| Brand | TCL |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | 3840 x 2160 (4K) |
| VESA standard | 300 x 300 |
| (V x Š x D) bez postolja | 1027 mm x 1667 mm x 74 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 1027 mm x 1667 mm x 349 mm |
| USB 3.0 | 1 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Energetska klasa | G |
| Operativni sistem | Android |
| Zvuk | 30 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Tehnologija | LED |
| Osvjetljenje | Direktno |
| HDMI 2.1 | 3 kom |
| Google Assistant | Da |
| Dijagonala | 65"/165 cm |
| CI+ | Da |








