TCL LED televizor 43V6C, AiPQ procesor, 4K HDR, Google OS, HDR10, Smart TV, HVA panel, Dolby AudioID EK000847253
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 599,00 KM
- Cijena
- 499,90 KM
Dostavljamo već od 05.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
TCL LED televizor 43V6C, AiPQ procesor, 4K HDR, Google OS, HDR10, Smart TV, HVA panel, Dolby Audio
Kompaktni 43" 4K UHD Smart TV s AiPQ procesorom, HVA panelom i Google TV platformom za jasan i bogat prikaz sadržaja.
TCL 43V6C je kompaktan 4K UHD Smart TV koji koristi AiPQ procesor za optimizaciju slike u realnom vremenu. Dinamičko poboljšanje boja i HDR10 tehnologija omogućavaju živopisne i realistične prikaze sadržaja.
HVA panel pruža poboljšan kontrast i širok ugao gledanja veći od 178°, dok AI Clarity tehnologija prepoznaje i unapređuje detalje slike uz smanjenje šuma.
Google TV platforma omogućava jednostavan pristup aplikacijama i sadržaju, dok Dolby Audio osigurava kvalitetan zvuk. Idealan izbor za manje prostorije uz moderan dizajn i pametne funkcije.
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | TCL |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | AiPQ procesor · MEMC · Dolby Audio · HVA panel · Bez metalnog okvira |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Težina | 6 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 1667mm x 959mm x 74mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 1027 x 1667 x 349 mm |
| USB 2.0 | 1 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Operativni sistem | Google TV |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | LED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| HDR | Da |
| HDMI 2.0 | 3 kom |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 43"/109 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | STANDARD |