Sony Mini LED televizor K65XR55B.CEI, BRAVIA 5, 4K Ultra HD, Smart TV, Google TV, XR Procesor, XR Motion Clarity 120 Hz, CrniID EK000835276
Sony Mini LED televizor K65XR55B.CEI, BRAVIA 5, 4K Ultra HD, Smart TV, Google TV, XR Procesor, XR Motion Clarity 120 Hz, CrniID: EK000835276
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 3.099,00 KM
Sony Mini LED televizor K65XR55B.CEI | Dijagonala: 65"/165 cm 4K Ultra HD | Google TV | XR Procesor | XR Motion Clarity 120 Hz BRAVIA 5
Saznaj više
Dostavljamo već od 05.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Brand | Sony |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| (V x Š x D) bez postolja | 1447 x 832 x 58 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 1447 x 862 x 345 mm |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 120 Hz |
| Operativni sistem | Android |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2 |
| Tehnologija | MINI LED |
| HDMI 1.4 | 4 kom |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 65"/165 cm |