Sony LED televizor KD55X89JAEP, 4K Ultra HD, Android, Smart TV, 4K HDR procesor X1™, TRILUMINOS PRO™ Zaslon, Motionflow™ XR, CrniID EK000472524
Sony LED televizor KD55X89JAEP, 4K Ultra HD, Android, Smart TV, 4K HDR procesor X1™, TRILUMINOS PRO™ Zaslon, Motionflow™ XR, CrniID: EK000472524
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 1.699,00 KM
Dijagonala: 55"/140 cm | 4K HDR procesor X1™ | TRILUMINOS PRO™ Motionflow™ XR Dolby Vision® i Dolby Atmos® | Google TV - Android 11 |
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
5 GODINA GARANCIJE
Budite sigurni sa odabirom Sony LED televizora jer kupovinom ovog televizora ostvarujete 5 (2+3) godina garancije! VAUČER za produženje garancije stiže uz kupljeni televizor. Za produženje garancije uz VAUČER pritisni ovdje. Uživaj 5 godina uz Sony TV.
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Sony |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | 4K HDR procesor X1™ | TRILUMINOS PRO™ | Object-based HDR Remaster | 4K X-Reality™ PRO | Motionflow™ XR | X-Balanced Speaker | Google TV | Funkcionira uz Apple AirPlay / Apple HomeKit | Glasovno pretraživanje | Chromecast built-in | Dizajn s površinom u ravnini s okvirom | Napredno daljinsko upravljanje | Ambient Optimisation | 2-smjerni stalak s više položaja | Dolby Vision® i Dolby Atmos® | Optimizacija zvuka za vlastitu sobu | Youtube | Netflix |
| VESA standard | 300 x 300 |
| Težina | 16.8 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 711 mm x 1233 mm x 72 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 783 mm x 1233 mm x 324 mm |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Vrsta display-a | VA |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Energetska klasa | G |
| Operativni sistem | Android |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | LED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Osvjetljenje | Direktno |
| Kompozitni ulaz | Ne |
| Komponentni ulaz | Ne |
| HDR | Da |
| HDMI 2.0 | 4 kom |
| Google Assistant | Da |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 55"/140 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |