Sony LED televizor K43S35BP.CEI, BRAVIA 3, 4K Ultra HD, Smart TV, Google TV,Dolby Vison, CrniID EK000835280
Sony LED televizor K43S35BP.CEI, BRAVIA 3, 4K Ultra HD, Smart TV, Google TV,Dolby Vison, CrniID: EK000835280
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 1.099,00 KM
Sony LED televizor K43S35BP.CEI | Dijagonala: 43"/109 cm 4K Ultra HD | Google TV | Dolby Vison | BRAVIA 3 60 Hz
Saznaj više
Dostavljamo već od 05.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Brand | Sony |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| USB 3.0 | 2 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Operativni sistem | Google TV |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tehnologija | LED |
| Osvjetljenje | Direktno |
| HDMI 1.4 | 4 kom |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 43"/109 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| CI+ | Da |