SAMSUNG QLED Televizor QE75Q8FAAUXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, AirSlim, Kvantni HDR, Motion Xcelerator, Dual LED tehnologija, Titanium GreyID EK000712068
SAMSUNG QLED Televizor QE75Q8FAAUXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, AirSlim, Kvantni HDR, Motion Xcelerator, Dual LED tehnologija, Titanium GreyID: EK000712068
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 3.499,00 KM
SAMSUNG QLED Televizor QE75Q8FAAUXXH | Dijagonala: 75"/190 cm | 4K Ultra HD | Tizen™ AI Smart TV | HDR 10+ | Q4 AI Procesor
Saznaj više
Dostavljamo već od 02.06.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | Q4 AI Processor, 100% volumena boja sa Quantum Dot, One UI Tizen, AirSlim |
| VESA standard | 400 x 400 |
| Težina | 29.4 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 960.3 x 1676.7 x 26.6 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 1017.5 x 1676.7 x 327.7 mm |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 50 Hz |
| Energetska klasa | D |
| Operativni sistem | Tizen |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2CS2 x 2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | QLED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 |
| Kompozitni ulaz | Ne |
| Komponentni ulaz | Ne |
| HDR | Da |
| HDMI 2.0 | 3 kom |
| Google Assistant | Da |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 75"/190 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | SMART |
| CI+ | Da |
| Alexa | Da |
| Bixby | Da |