SAMSUNG QLED televizor QE65Q8FAAUXXH, 4K Ultra HD, Q4 AI Processor, Quantum HDR+, Motion Xcelerator, One UI Tizen, AirSlimID EK000859768
SAMSUNG QLED televizor QE65Q8FAAUXXH, 4K Ultra HD, Q4 AI Processor, Quantum HDR+, Motion Xcelerator, One UI Tizen, AirSlimID: EK000859768
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 2.099,00 KM
- Cijena
- 1.399,90 KM
Dostavljamo već od 02.06.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Brand | Samsung |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | 2 |
| VESA standard | 400 x 300 |
| (V x Š x D) bez postolja | 1450,9 mm x 831,8 mm x 25,7 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 1450,9 mm x 890,0 mm x 270,4 mm |
| Bluetooth | Da |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Rezolucija | 3840 x 2160 |
| HDR | Da |
| Ethernet ulaz | Ne |
| Dijagonala | 65"/165 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |