SAMSUNG QLED televizor QE65Q7F2AUXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Q4 AI Processor, One UI Tizen, CrniID EK000755918
SAMSUNG QLED televizor QE65Q7F2AUXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Q4 AI Processor, One UI Tizen, CrniID: EK000755918
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 1.799,00 KM
SAMSUNG QLED televizor QE65Q7F2AUXXH | Dijagonala: 65"/165 cm | 4K Ultra HD | Smart TV-Tizen OS | Q4 AI procesor | 100% volumena boja sa Quantum Dot |
Saznaj više
Dostavljamo već od 02.06.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | 11.6 |
| VESA standard | 400 x 300 |
| Težina | 17.1 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 1452.9 x 834 x 60.6 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 1452.9 x 879.5 x 267.4 mm |
| USB 2.0 | 1 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Energetska klasa | G |
| Operativni sistem | Tizen |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | QLED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| HDR | Da |
| HDMI 2.1 | 3 kom |
| HDMI 2.0 | 4 kom |
| Google Assistant | Da |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 65"/165 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |