SAMSUNG QLED televizor QE55Q7FAAUXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Q4 AI Processor, One UI Tizen, CrniID EK000789174
SAMSUNG QLED televizor QE55Q7FAAUXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Q4 AI Processor, One UI Tizen, CrniID: EK000789174
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Samo do 04.05. u 9h - ostvarite dodatnih 5% popusta u košarici na odabrane Villager, Lenovo i Samsung proizvode!
Ponudu pogledajte ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 1.199,00 KM
- Cijena
- 859,90 KM
-5% u košarici
Cijena sa obračunatim popustom
Cijena za prvih 100 kupaca
816,90 KM
SAMSUNG QLED televizor QE55Q7FAAUXXH | Dijagonala: 55"/140 cm 4K Ultra HD | Tizen™ AI Smart TV | Q4 AI procesor | Samsung Vision AI |
Saznaj više
Dostavljamo već od 30.04.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | 2 |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Težina | 11.3 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 1230.3 x 710 x 63 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 1230.3 x 758 x 237 mm |
| USB 2.0 | 1 kom |
| Vrsta display-a | QLED |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Operativni sistem | Tizen |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Tehnologija | QLED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Kompozitni ulaz | Da |
| Komponentni ulaz | Da |
| HDR | Da |
| HDMI 2.0 | 3 kom |
| Google Assistant | Da |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 55"/140 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | SMART |
| CI+ | Da |
| Alexa | Da |
| Bixby | Da |