SAMSUNG QLED televizor QE55Q7F2AUXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Q4 AI Processor, One UI Tizen, CrniID EK000841572
SAMSUNG QLED televizor QE55Q7F2AUXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Q4 AI Processor, One UI Tizen, CrniID: EK000841572
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 1.199,00 KM
- Cijena
- 999,90 KM
Dostavljamo već od 07.04.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Samsung |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | 1 |
| VESA standard | 200 x 200 |
| (V x Š x D) bez postolja | 710.8 mm x 1234.1 mm x 60.3 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 758 mm x 1234.1 mm x 237 mm |
| Bluetooth | Da |
| Operativni sistem | Tizen |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| HDR | Da |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 55"/140 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |