SAMSUNG QLED televizor QE55Q60AAUXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Quantum Processor Lite 4K, Dual LED, CrniID EK000453332
SAMSUNG QLED televizor QE55Q60AAUXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Quantum Processor Lite 4K, Dual LED, CrniID: EK000453332
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 1.364,00 KM
Dijagonala: 55"/140 cm | 4K Ultra HD TV | Smart TV - Tizen OS | Quantum Dot tehnologija | Dual LED tehnologija |
Saznaj više
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| VESA standard | 200 x 200 |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Vrsta display-a | VA |
| Osvježavanje slike [Hz] | 50 Hz |
| Energetska klasa | F |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | QLED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Osvjetljenje | Rubno |
| HOTEL MODE | Basic |
| HDMI 2.0 | 3 kom |
| Dijagonala | 55"/140 cm |
| Daljinski upravljač | SMART |