SAMSUNG QLED televizor QE50Q7FAAUXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Q4 AI Processor, One UI Tizen, CrniID EK000787718
SAMSUNG QLED televizor QE50Q7FAAUXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Q4 AI Processor, One UI Tizen, CrniID: EK000787718
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Čistimo zalihe uz popuste do 60%! Akcija traje do 1.6.2026. u 9h. Cijelu ponudu pogledaj ovdje.
- 999,00 KM
- Cijena
- 739,90 KM
Cijena sa obračunatim popustom
Cijena za prvih 100 kupaca
702,90 KM
SAMSUNG QLED televizor QE50Q7FAAUXXH | Dijagonala: 50"/127 cm 4K Ultra HD | Tizen™ AI Smart TV | Q4 AI procesor | Samsung Vision AI |
Saznaj više
Dostavljamo već od 28.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | Q4 AI Processor, 100% volumena boja sa Quantum Dot, One UI Tizen, Samsung Knox sigurnost |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Težina | 9.6 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 1120.3 x 647 x 60 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 1120.3 x 694 x 237 mm |
| USB 2.0 | 1 kom |
| Vrsta display-a | QLED |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Operativni sistem | Tizen |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | QLED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Kompozitni ulaz | Da |
| Komponentni ulaz | Da |
| HDR | Da |
| HDMI 2.0 | 3 kom |
| Google Assistant | Da |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 50"/127 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | SMART |
| CI+ | Da |
| Bixby | Da |