SAMSUNG QLED televizor QE43Q7FAAUXXH, 4K Ultra HD, Vision AI Smart TV, Q4 AI Processor, One UI Tizen, CrniID EK000776923
SAMSUNG QLED televizor QE43Q7FAAUXXH, 4K Ultra HD, Vision AI Smart TV, Q4 AI Processor, One UI Tizen, CrniID: EK000776923
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 1.099,00 KM
- Cijena
- 659,90 KM
SAMSUNG QLED televizor QE43Q7FAAUXXH | Dijagonala: 43"/109 cm | 4K Ultra HD | Smart TV Vision AI | Ambilight | One UI Tizen |
Saznaj više
Dostavljamo već od 22.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | 7,4 |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Težina | 7.4 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 564.4 x 967.5 x 59.7 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 609.7 x 967.50 x 191 mm |
| USB 2.0 | 1 kom |
| Vrsta display-a | VA |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Energetska klasa | G |
| Operativni sistem | Tizen |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | QLED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| HOTEL MODE | Basic |
| HDR | Da |
| HDMI 2.0 | 3 kom |
| Google Assistant | Da |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 43"/109 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | SMART |
| CI+ | Da |
| Alexa | Da |
| Bixby | Da |