SAMSUNG OLED televizor S95FQE77S95DATXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, NQ4 AI Gen3 Procesor, 100 Hz, OLED HDR Pro tehnologija, Titan Black **MODEL 2025**ID EK000738553
SAMSUNG OLED televizor S95FQE77S95DATXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, NQ4 AI Gen3 Procesor, 100 Hz, OLED HDR Pro tehnologija, Titan Black **MODEL 2025**ID: EK000738553
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 8.999,00 KM
SAMSUNG OLED televizor S95FQE77S95DATXXH | Dijagonala: 43"/109 cm 4K Ultra HD | Smart TV | 100 Hz, OLED HDR Pro tehnologija | NQ4 AI Gen3 Procesor |
Saznaj više
Dostavljamo već od 03.06.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | Crna |
| VESA standard | 400 x 400 |
| Težina | 40 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 984.1 x 1716.6 x 11.2 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 1048.1 x 1716.6 x 286.4 mm |
| USB 2.0 | 3 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 165 Hz |
| Energetska klasa | G |
| Operativni sistem | Tizen |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T/C/S/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | OLED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Kompozitni ulaz | Ne |
| HOTEL MODE | Basic |
| HDR | Da |
| HDMI 2.1 | 4 kom |
| Google Assistant | Da |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 77 inch/ 195cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | SMART |
| CI+ | Da |
| Alexa | Da |
| Bixby | Da |