SAMSUNG OLED televizor QE83S99HAEXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Tizen™, NQ4 AI Gen3 Processor, Motion Xcelerator 165Hz, FloatLayer dizajn, Dolby Atmos®, CrniID EK000857356
Bez naknade
Uz naknadu za uslugu obročnog plaćanja (kartice)
Cijena
10.999,00 KM
Dostavljamo već od 08.06.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Tip proizvoda Televizori
Brand Samsung
Boja Crna
Ostalo 400 x 400
(V x Š x D) bez postolja 1122.4 mm x 1910.2 mm x 26.6 mm
(V x Š x D) s postoljem 1171.7 mm x 1910.2 mm x 369.1 mm
USB 2.0 2 kom
Zvuk 70 W
WiFI ugrađen Da
Rezolucija 3840 x 2160
HDR Da
Ethernet ulaz Da
Dijagonala 83 inch/211 cm