SAMSUNG OLED televizor QE65S99HATXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Tizen™, NQ4 AI Gen3 Processor, Motion Xcelerator 165Hz, FloatLayer dizajn, Dolby Atmos®, CrniID EK000857352
SAMSUNG OLED televizor QE65S99HATXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Tizen™, NQ4 AI Gen3 Processor, Motion Xcelerator 165Hz, FloatLayer dizajn, Dolby Atmos®, CrniID: EK000857352
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 6.199,00 KM
Dostavljamo već od 11.06.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Ostalo | 400 x 300 |
| (V x Š x D) bez postolja | 894,9 mm x 1509,5 mm x 26,4 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 933,7 mm x 1509,5 mm x 256,8 mm |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Zvuk | 70 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| Rezolucija | 3840 x 2160 |
| HDR | Da |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 65"/165 cm |
| Digitalni izlaz | Ne |
| Daljinski upravljač | SMART |
| CI+ | Da |