SAMSUNG OLED televizor QE65S85HAEXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Tizen™, NQ4 AI Gen2 procesor, Motion Xcelerator 120Hz, Dolby Atmos®, Konturni dizajn, CrnaID EK000857367
SAMSUNG OLED televizor QE65S85HAEXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Tizen™, NQ4 AI Gen2 procesor, Motion Xcelerator 120Hz, Dolby Atmos®, Konturni dizajn, CrnaID: EK000857367
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 3.699,00 KM
Dostavljamo već od 11.06.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Ostalo | 300 x 200 |
| (V x Š x D) bez postolja | 829,7 mm x 1446,6 mm x 33,9 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 897,8 mm x 1446,6 mm x 263,3 mm |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| HDR | Da |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 65"/165 cm |
| Digitalni izlaz | Ne |
| Daljinski upravljač | SMART |
| CI+ | Da |